Aineõpetajate konsultatsioonipäevad ja kontrolltööde ümbertegemise päevad

Salasõna: 
ESMASPÄEV     TEISIPÄEV     KOLMAPÄEV     NELJAPÄEV     REEDE

 

Nr. Nimi Ained 1.tund 2.tund 3.tund 4.tund 5.tund 6.tund 7.tund 8.tund
1.  Adam O.
Videotunni link 
Inglise ja saksa keeled
2.  Aleksejeva V. Bioloogia
3.  Belova L. Eesti keel klass: 9D
kabinet: 402
4.  Bessonova A. Kehaline kasvatus
5.  Birsanova N.
Videotunni link 
Ajalugu klass: 7,8,9
kabinet: 404
6.  Bogatova H. Klassiõpetaja
7.  Denisova O. Klassiõpetaja
8.  Dubtšak A. Klassiõpetaja
9.  Gnevaševa J. Eesti keel
10.  Gomzjakova I.
Videotunni link 
Matemaatika
11.  Grigorjeva D. Eesti keel
12.  Gukova O. Klassiõpetaja klass: 3A,5A,5C,4A
kabinet: 222
klass: 6C,5A,5C,4A
13.  Gurova D. Eesti keel
14.  Iakovleva E.
Videotunni link 
Matemaatika klass: 5C,7
kabinet: 207
15.  Ignatjeva A.
Videotunni link 
Inglise keel
16.  Imaeva R. Bioloogia klass: 9A,9C,9D,7A
kabinet: 205
17.  Jakovleva J. Klassiõpetaja klass: 4E,5D
kabinet: 216
18.  Kameneva I. Matemaatika
19.  Kostenkova M. Klassiõpetaja
20.  Kravchenko E. Klassiõpetaja
21.  Ljudvig V. Inglise keel
22.  Lozhkina N. Matemaatika
23.  Lugina M. Eesti keel
24.  Malinova J. Klassiõpetaja
25.  Malkus A. Inglise keel
26.  Matsar M. Eesti keel
27.  Mazinskaja D. Inglise keel
28.  Misnik J. Kehaline kasvatus
29.  Moškova L. Füüsika klass: 9C
kabinet: 305
klass: 8C,9B,9D
kabinet: 305
30.  Nikolina J. Eesti keel
kabinet: 101
31.  Ognjova V. Matemaatika
32.  Ognjova V. Matemaatika klass: 5A,7,8,9
kabinet: 202
klass: 5A,7,8,9
kabinet: 202
33.  Orekhova J. Eesti keel klass: 1A,2A,2C
kabinet: 107
klass: 5B
kabinet: 107
34.  Ostašov G. Eesti keel
35.  Ostroverhova N.
Videotunni link 
Vene keel klass: 3B
kabinet: 315
klass: 7A,5C
kabinet: 109
36.  Ovsjannikov D. Eesti keel klass: 4B,6C,6D
kabinet: 401
37.  Petrova A.
Videotunni link 
Eesti keel klass: 9B,9D
kabinet: 407
38.  Podpovedkina T. Eesti keel klass: 3B,4E
kabinet: 315
39.  Putškov A. Tehnoloogiaõpetus
40.  Rasstryguina N. Geograafia klass: 7A,9D,9A,9C
kabinet: 102
41.  Raud A. Vene keel klass: 5A,5B
kabinet: 303
klass: 6C,7C,8C,9C
kabinet: 303
42.  Rumjantseva L. Keemia
43.  Säkki M. Eesti keel
44.  Šapotšnikova J. Kehaline kasvatus
45.  Shcherbinina O. Inglise keel klass: 3C,3E,5B,5C
kabinet: 308
klass: 8C,9A,7A,6A
kabinet: 308
46.  Shuleyko L. Muusika klass: 8D,4A,3C
kabinet: 215
47.  Sile T.
Videotunni link 
Ajalooõpetaja
48.  Smirnov S. Tehnoloogiaõpetus
49.  Sovetnaja T. Klassiõpetaja klass: 5B,6B,7D
kabinet: 220
50.  Staršova J. Tehnoloogia klass: 5A,5C,6C,6D
kabinet: 106
51.  Suvorova I.
Videotunni link 
Eesti keel
52.  Suvorova I. Eesti keel
53.  Tarjan A.
Videotunni link 
Vene keel
54.  Titova M. Klassiõpetaja
55.  Tjuleneva J.
Videotunni link 
Vene keel
56.  Tjuleneva J. Vene keel
57.  Tšistjakova V. Eesti keel
58.  Tvoronovitš J. Klassiõpetaja klass: 5D,6E,6B
kabinet: 218
59.  Tvoronovitš J. Klassiopetaja
60.  Vahter E. Eesti keel
61.  Vasilieva V.
Videotunni link 
Kehaline kasvatus
62.  Vlasova N. Inglise keel
63.  Voitik M. Eripedagoog
64.  Zolotareva L. Vene keel