Aineõpetajate konsultatsioonipäevad ja kontrolltööde ümbertegemise päevad

Salasõna: 
ESMASPÄEV     TEISIPÄEV     KOLMAPÄEV     NELJAPÄEV     REEDE      

 

Nr. Nimi Ained 1.tund 2.tund 3.tund 4.tund 5.tund 6.tund 7.tund 8.tund
1.  Adam O.
Videotunni link 
Inglise ja saksa keeled klass: 7A,5C,8C,8D
kabinet: 103
2.  Aleksejeva V. Bioloogia
3.  Belova L. Eesti keel klass: 9A
kabinet: 402
4.  Belova Z. Klassiõpetaja klass: 4D,5D,7E
kabinet: 313
klass: 4D,5D,7E
kabinet: 313
5.  Bessonova A. Kehaline kasvatus
6.  Birsanova N.
Videotunni link 
Ajalugu
7.  Bogatova H. Klassiõpetaja klass: 4A
kabinet: 217
8.  Bogens K.
Videotunni link 
Eesti keel
9.  Denisova O. Klassiõpetaja klass: 2C
kabinet: 313
klass: 1C,2A,2C,4B
kabinet: 312
10.  Dubtšak A. Klassiõpetaja
11.  Gnevaševa J. Eesti keel klass: 5A,11A,7A
kabinet: 208
12.  Gomzjakova I.
Videotunni link 
Matemaatika klass: 7
13.  Grigorjeva D. Klassiõpetaja
14.  Gukova O. Klassiõpetaja klass: 5A,2A,4A
kabinet: 222
15.  Hmelkova O. Inglise keel
16.  Ignatjeva A.
Videotunni link 
Inglise keel klass: 4B,5A,6A,7A
kabinet: 407
17.  Imaeva R. Bioloogia klass: 7A,6A,7D,7C
kabinet: 205
18.  Jakovleva J. Klassiõpetaja klass: 3E
kabinet: 216
19.  Jankovskaja D. Eesti keel
20.  Kameneva I. Matemaatika klass: 9B
kabinet: 203
21.  Karmazina V. Ukraina keel ja kirjandus
22.  Kärsten S. Eesti keel
23.  Klimina T. Ajalugu
24.  Kostenkova M. Klassiõpetaja
25.  Kravchenko E. Klassiõpetaja klass: 3B
kabinet: 311
klass: 6B
kabinet: 311
26.  Lillak J. Eesti keel klass: 7C,8D,5C
27.  Ljudvig V. Inglise keel
kabinet: 301
28.  Lozhkina N. Matemaatika klass: 9A,9B,9C,9D
kabinet: 207
29.  Lugina M. Eesti keel klass: 5A
kabinet: 307
30.  Malinova J. Klassiõpetaja klass: 1E
kabinet: 309
klass: 2E,5C,5D
kabinet: 309
31.  Malinova J. Klassiõpetaja
32.  Malkus A. Inglise keel
33.  Mazinskaja D. Inglise keel klass: 6B,7D,8A
kabinet: 104
34.  Minitš M. Muusika
35.  Misnik J. Kehaline kasvatus
36.  Moissejenko O. Eesti keel
37.  Moškova L. Füüsika klass: 9A,9C,9D
kabinet: 305
38.  Nikolina J. Eesti keel klass: 4A,6B
kabinet: 101
39.  Ognjova V. Matemaatika
40.  Orekhova J. Eesti keel klass: 4B,5B,7B
kabinet: 107
41.  Ostašov G. Eesti keel
42.  Ostroverhova N.
Videotunni link 
Vene keel klass: 5B,4C,6A
kabinet: 307
43.  Petrova A.
Videotunni link 
Eesti keel klass: 8B
kabinet: 407
44.  Podpovedkina T. Eesti keel
45.  Putškov A. Tehnoloogiaõpetus
46.  Rasstryguina N. Geograafia klass: 6C
kabinet: 403

kabinet: 403
47.  Rastvorov N. Klassiõpetaja klass: 7E,6D,8E,4C
kabinet: 314
48.  Raud A. Vene keel klass: 4A,7C,5C,11B
kabinet: 303
klass: 11B,4A,5C,7C
kabinet: 303
49.  Rumjantseva L. Keemia klass: 8A,8B,8C,8D
kabinet: 405
klass: 9B,7C,9C,9D
kabinet: 405
50.  Säkki M. Eesti keel klass: 8D,9A
kabinet: 401
51.  Šapotšnikova J. Kehaline kasvatus
52.  Savitševa S. Inglise keel klass: 5C,4A,6C,3C
kabinet: 312
53.  Shcherbinina O. Inglise keel
54.  Shuleyko L. Muusika
kabinet: 215
55.  Sile T.
Videotunni link 
Ajalooõpetaja
56.  Smirnov S. Tehnoloogiaõpetus
57.  Sovetnaja T. Klassiõpetaja klass: 3A
kabinet: 220
58.  Staršova J. Tehnoloogia klass: 4C,6D,5C,6C
kabinet: 106
59.  Suvorova I.
Videotunni link 
Eesti keel klass: 10A,11A,11B,12A
kabinet: 201
60.  Tarjan A.
Videotunni link 
Vene keel
61.  Terukova E. Matemaatika klass: 5B,5C
kabinet: 205
klass: 8A,8B,8C,8D
kabinet: 206
62.  Tihhonova O. Kunst
63.  Titova M. Klassiõpetaja klass: 2C,4B
kabinet: 310
64.  Tjuleneva J.
Videotunni link 
Vene keel
65.  Tšalõhh N. Vene keel klass: 4A,7D
kabinet: 306
klass: 10B,11B
kabinet: 306
66.  Tšistjakova V. Eesti keel klass: 7A,7E
kabinet: 202
67.  Tvoronovitš J. Klassiõpetaja klass: 2B
kabinet: 218
68.  Vasilieva V.
Videotunni link 
Kehaline kasvatus klass: 9A,9C,9D klass: 5A,5B
69.  Vissarionov J. Matemaatika
70.  Vlasova N. Inglise keel
71.  Žarkova L. Keemia klass: 10A,8C,9B,8B
72.  Zhurina V. Geograafia klass: 7B
kabinet: 102
73.  Zolotareva L. Vene keel
74.  Žukova K. Eesti keel klass: 6D,6C,9C,9D
kabinet: 109
klass: 9E