Aineõpetajate konsultatsioonipäevad ja kontrolltööde ümbertegemise päevad

Salasõna: 
ESMASPÄEV     TEISIPÄEV     KOLMAPÄEV     NELJAPÄEV     REEDE      (25-29.05.2020)

 

Nr. Nimi Ained 1.tund 2.tund 3.tund 4.tund 5.tund 6.tund 7.tund 8.tund
1.  Adam O. Inglise ja Saksa keeled klass: 3C,5A,6C
kabinet: 104
2.  Aleksejeva V. Bioloogia klass: 5B,6B
kabinet: 406
klass: 8B
kabinet: 406
3.  Belova Z. Klassiõpetaja
4.  Belova L. Eesti keel klass: 2A,2C
kabinet: 219
5.  Bessonova A. Kehaline kasvatus
6.  Birsanova N. Ajalugu
7.  Bogatova H. Klassiõpetaja
8.  Dubtšak A. Klassiõpetaja
9.  Dubtšak A. Klassiõpetaja
10.  Fedorova T. Matemaatika
11.  Gnevaševa J. Eesti keel
12.  Gomzjakova I. Matemaatika klass: 12A,12B
kabinet: 206
13.  Gukova O. Klassiõpetaja
14.  Hmelkova O. Inglise keel
15.  Iakovleva E. Matemaatika
16.  Ignatjeva A. Inglise keel klass: 9A
kabinet: 408
17.  Imaeva R. Bioloogia
18.  Jakovleva J. Eripedagoog
19.  Jankovskaja D. Eesti keel
20.  Kameneva I. Matemaatika klass: 5C
kabinet: 203
klass: 4C
kabinet: 203
21.  Kanev A. Kehaline kasvatus
22.  Karzina S. Psühholoog
23.  Košelev D. Kehaline kasvatus
24.  Kostenkova M. Klassiõpetaja
25.  Kravchenko E. Klassiõpetaja
26.  Laiksoo K. Eesti keel klass: 4A,6A,9C
kabinet: 101
27.  Lend L. Inglise keel
28.  Lillak J. Eesti keel klass: 12B,6D
kabinet: 
29.  Ljudvig V. Inglise keel klass: 3A
kabinet: 222
klass: 4B,4C,6B,6C
kabinet: 
30.  Lozhkina N. Matemaatika klass: 10A,10B,11A,12A
kabinet: 207
31.  Lugina M. Eesti keel
32.  Mäkinen J. Inglise keel
33.  Malinova J. Klassiõpetaja
34.  Mazinskaja D. Inglise keel klass: 6D,5B,7A,7C
kabinet: 104
35.  Minitš M. Muusika
36.  Misnik J. Kehaline kasvatus
37.  Mogutov M. Kehaline kasvatus
38.  Moissejenko O. Eesti keel klass: 7C,6C
kabinet: 307
39.  Moissejev V. Tehnoloogia
40.  Moškova L. Füüsika klass: 
kabinet: 305
41.  Nikolina J. Eesti keel
42.  Nilova J. Eesti keel
43.  Ognjova V. Matemaatika
44.  Okuneva T. Eesti keel
45.  Orekhova J. Eesti keel
46.  Ostašov G. Eesti keel
47.  Ostroverhova N. Vene keel
48.  Petrova A. Eesti keel
49.  Podpovedkina T. Eesti keel klass: 3B,3A
kabinet: 315
50.  Poskina D. abiõpetaja
51.  Ranneva L. Klassijuhataja
52.  Rasstryguina N. Geograafia
53.  Rastvorov N. haridustehnoloog
54.  Rastvorov N. haridustehnoloog
55.  Raud A. Vene keel
56.  Rõssev A. Kehaline kasvatus
57.  Rumjantseva L. Keemia klass: 8A,8B,8C,8D
kabinet: 405
58.  Šabarov J. Tehnoloogia
59.  Šapotšnikova J. Kehaline kasvatus
60.  Savitševa S. Inglise keel
61.  Shcherbinina O. Inglise keel
62.  Shuleyko L. Muusika klass: 8C,8D,7C,7D
kabinet: 215
63.  Sile T. Ajalooõpetaja
64.  Solovjova A. Klassiõpetaja klass: 4D
kabinet: 312
65.  Sovetnaja T. Klassiõpetaja
66.  Staršova J. Tehnoloogia
67.  Suvorova I. Eesti keel klass: 12A,10B,11A,12B
kabinet: 201
68.  Syakki M. Eesti keel klass: 6D,7A
kabinet: 401
69.  Tadž S. Eesti keel
70.  Tarjan A. Vene keel
71.  Tihhonova O. Kunst
72.  Titova M. Klassiõpetaja klass: 2B
kabinet: 310
klass: 3C
kabinet: 310
73.  Tjuleneva J. Vene keel
74.  Totskaja J. Ajakirjandus
75.  Tšalõhh N. Vene keel
76.  Tšassovskihh A. Matemaatika
77.  Tvoronovitš J. Klassiõpetaja
78.  Vasilieva V. Kehaline kasvatus
79.  Vlasova N. Inglise keel
80.  Zhurina V. Geograafia
81.  Zolotareva L. Vene keel
82.  Žukova K. Eesti keel klass: 
kabinet: 103