Aineõpetajate konsultatsioonipäevad ja kontrolltööde ümbertegemise päevad

Salasõna: 
ESMASPÄEV     TEISIPÄEV     KOLMAPÄEV     NELJAPÄEV     REEDE

 

Nr. Nimi Ained 1.tund 2.tund 3.tund 4.tund 5.tund 6.tund 7.tund 8.tund
1.  Adam O.
Videotunni link 
Inglise ja saksa keeled
2.  Aleksejeva V. Bioloogia
3.  Belova L. Eesti keel klass: 4A,4C
kabinet: 402
4.  Belova Z. Klassiõpetaja klass: 4D,5D,7E
kabinet: 313
5.  Bessonova A. Kehaline kasvatus klass: 2C,4Cklass: 9C,9D,8A,7B
6.  Birsanova N.
Videotunni link 
Ajalugu
7.  Bogatova H. Klassiõpetaja
8.  Bogens K.
Videotunni link 
Eesti keel
9.  Denisova O. Klassiõpetaja klass: 2A,2B
kabinet: 216
10.  Dubtšak A. Klassiõpetaja
11.  Gnevaševa J. Eesti keel klass: 5C
kabinet: 207
klass: 11B
kabinet: 207
12.  Gomzjakova I.
Videotunni link 
Matemaatika
13.  Grigorjeva D. Klassiõpetaja
14.  Gukova O. Klassiõpetaja klass: 2A
kabinet: 222
15.  Hmelkova O. Inglise keel
16.  Ignatjeva A.
Videotunni link 
Inglise keel klass: 5B,6A,3A,7A
kabinet: 408
17.  Imaeva R. Bioloogia klass: 7A,9A,8D,8C
kabinet: 205
18.  Jakovleva J. Klassiõpetaja klass: 3E,4D
kabinet: 216
19.  Jankovskaja D. Eesti keel
20.  Kameneva I. Matemaatika klass: 7C,7D
kabinet: 203
21.  Karmazina V. Ukraina keel ja kirjandus
22.  Kärsten S. Eesti keel
23.  Klimina T. Ajalugu
24.  Kostenkova M. Klassiõpetaja klass: 3C
kabinet: 219
25.  Kravchenko E. Klassiõpetaja klass: 3B
kabinet: 311
26.  Lillak J. Eesti keel klass: 5Cklass: 7C,11B
27.  Ljudvig V. Inglise keel
28.  Lozhkina N. Matemaatika
29.  Lugina M. Eesti keel
kabinet: 307
30.  Malinova J. Klassiõpetaja
31.  Malinova J. Klassiõpetaja
32.  Malkus A. Inglise keel
33.  Masljonok S. Klassiõpetaja
34.  Mazinskaja D. Inglise keel
35.  Minitš M. Muusika
36.  Misnik J. Kehaline kasvatus
37.  Moissejenko O. Eesti keel
38.  Moškova L. Füüsika
39.  Nikolina J. Eesti keel klass: 1A,2A,2C
kabinet: 101
40.  Ognjova V. Matemaatika
41.  Orekhova J. Eesti keel klass: 4B,7B,5B
kabinet: 107
42.  Ostašov G. Eesti keel klass: 10A,10B
kabinet: 109
43.  Ostroverhova N.
Videotunni link 
Vene keel
44.  Petrova A.
Videotunni link 
Eesti keel klass: 12A
kabinet: 407
45.  Podpovedkina T. Eesti keel
46.  Putškov A. Tehnoloogiaõpetus
47.  Rasstryguina N. Geograafia
48.  Rastvorov N. Klassiõpetaja
49.  Raud A. Vene keel
50.  Rumjantseva L. Keemia klass: 9C,9D,9A,8D
kabinet: 405
51.  Säkki M. Eesti keel
52.  Šapotšnikova J. Kehaline kasvatus
53.  Savitševa S. Inglise keel klass: 5A,6C,5C,7A
kabinet: 312
54.  Semõnina J. Eesti keele õpetaja
55.  Shcherbinina O. Inglise keel klass: 4B,6A,5A,4C
kabinet: 308
56.  Shuleyko L. Muusika
57.  Sile T.
Videotunni link 
Ajalooõpetaja klass: 7A,5B,9B,6Bklass: 7A,5B,9B,6B
58.  Smirnov S. Tehnoloogiaõpetus
59.  Sovetnaja T. Klassiõpetaja klass: 2A,2A
kabinet: 220
60.  Staršova J. Tehnoloogia
61.  Suvorova I.
Videotunni link 
Eesti keel klass: 12A
62.  Tarjan A.
Videotunni link 
Vene keel klass: 6A,9C,10A,11A
kabinet: 302
63.  Terukova E. Matemaatika klass: 5C,6B,6C
kabinet: 205
klass: 5C,6B,6C
kabinet: 206
64.  Tihhonova O. Kunst klass: 8D,9C,9A,7E
kabinet: 307
65.  Titova M. Klassiõpetaja
66.  Tjuleneva J.
Videotunni link 
Vene keel
67.  Tšalõhh N. Vene keel
68.  Tšistjakova V. Eesti keel
69.  Tvoronovitš J. Klassiõpetaja klass: 2B
kabinet: 218
klass: 4C
kabinet: 218
70.  Vasilieva V.
Videotunni link 
Kehaline kasvatus klass: 4A,6E
kabinet: 117
klass: 9C,9D,8C,8D
kabinet: 117
71.  Vissarionov J. Matemaatika
72.  Vlasova N. Inglise keel klass: 3A,4B,4D
kabinet: 301
73.  Žarkova L. Keemia
74.  Zhurina V. Geograafia klass: 4B
kabinet: 102
klass: 6C,7C,6D,7B
kabinet: 102
klass: 8B,10A,10B,11B
kabinet: 102
75.  Zolotareva L. Vene keel klass: 5B,4C
kabinet: 208
klass: 6B,7B
kabinet: 208
76.  Žukova K. Eesti keel klass: 9Eklass: 5C,7C,8D,9D