Salasõna: | ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV NELJAPÄEV REEDE | |||
Nr. | Nimi | Ained | 1.tund | 2.tund | 3.tund | 4.tund | 5.tund | 6.tund | 7.tund | 8.tund |
1. | Adam O. Videotunni link |
Inglise ja saksa keeled | kabinet: 103 | |||||||
2. | Aleksejeva V. | Bioloogia | klass: 8A,9B kabinet: 406 |
klass: 4B kabinet: 406 | klass: 6B,7A,8B kabinet: 406 | |||||
3. | Belova L. | Eesti keel | klass: 5A kabinet: 402 | |||||||
4. | Bessonova A. | Kehaline kasvatus | ||||||||
5. | Birsanova N. Videotunni link |
Ajalugu | ||||||||
6. | Bogatova H. | Klassiõpetaja | ||||||||
7. | Denisova O. | Klassiõpetaja | klass: 3A kabinet: 222 | |||||||
8. | Dubtšak A. | Klassiõpetaja | ||||||||
9. | Gnevaševa J. | Eesti keel | ||||||||
10. | Gomzjakova I. Videotunni link |
Matemaatika | ||||||||
11. | Grigorjeva D. | Eesti keel | ||||||||
12. | Gukova O. | Klassiõpetaja | ||||||||
13. | Gurova D. | Eesti keel | ||||||||
14. | Iakovleva E. Videotunni link |
Matemaatika | ||||||||
15. | Ignatjeva A. Videotunni link |
Inglise keel | ||||||||
16. | Imaeva R. | Bioloogia | ||||||||
17. | Jakovleva J. | Klassiõpetaja | klass: 4D,2E kabinet: 216 | |||||||
18. | Kameneva I. | Matemaatika | ||||||||
19. | Kostenkova M. | Klassiõpetaja | ||||||||
20. | Kravchenko E. | Klassiõpetaja | ||||||||
21. | Ljudvig V. | Inglise keel | ||||||||
22. | Lozhkina N. | Matemaatika | klass: 5B,6C,7 kabinet: 207 | klass: 6C,7,5B kabinet: 207 | ||||||
23. | Lugina M. | Eesti keel | kabinet: 409 | |||||||
24. | Malinova J. | Klassiõpetaja | ||||||||
25. | Malkus A. | Inglise keel | klass: 6C,6E,6A kabinet: 306 | |||||||
26. | Matsar M. | Eesti keel | klass: 8C,7C kabinet: 403 | |||||||
27. | Mazinskaja D. | Inglise keel | ||||||||
28. | Misnik J. | Kehaline kasvatus | ||||||||
29. | Moškova L. | Füüsika | klass: 8B,8D kabinet: 305 |
klass: 9A kabinet: 305 | ||||||
30. | Nikolina J. | Eesti keel | ||||||||
31. | Ognjova V. | Matemaatika | ||||||||
32. | Ognjova V. | Matemaatika | ||||||||
33. | Orekhova J. | Eesti keel | klass: 5B kabinet: 107 | |||||||
34. | Ostašov G. | Eesti keel | ||||||||
35. | Ostroverhova N. Videotunni link |
Vene keel | ||||||||
36. | Ovsjannikov D. | Eesti keel | ||||||||
37. | Petrova A. Videotunni link |
Eesti keel | klass: 9D,9D kabinet: 407 | |||||||
38. | Podpovedkina T. | Eesti keel | ||||||||
39. | Putškov A. | Tehnoloogiaõpetus | ||||||||
40. | Rasstryguina N. | Geograafia | ||||||||
41. | Raud A. | Vene keel | ||||||||
42. | Rumjantseva L. | Keemia | ||||||||
43. | Säkki M. | Eesti keel | ||||||||
44. | Šapotšnikova J. | Kehaline kasvatus | ||||||||
45. | Shcherbinina O. | Inglise keel | ||||||||
46. | Shuleyko L. | Muusika | ||||||||
47. | Sile T. Videotunni link |
Ajalooõpetaja | ||||||||
48. | Smirnov S. | Tehnoloogiaõpetus | ||||||||
49. | Sovetnaja T. | Klassiõpetaja | ||||||||
50. | Staršova J. | Tehnoloogia | ||||||||
51. | Suvorova I. Videotunni link |
Eesti keel | ||||||||
52. | Suvorova I. | Eesti keel | ||||||||
53. | Tarjan A. Videotunni link |
Vene keel | ||||||||
54. | Titova M. | Klassiõpetaja | ||||||||
55. | Tjuleneva J. Videotunni link |
Vene keel | klass: 9A,9D,7A kabinet: 304 | |||||||
56. | Tjuleneva J. | Vene keel | ||||||||
57. | Tšistjakova V. | Eesti keel | ||||||||
58. | Tvoronovitš J. | Klassiõpetaja | klass: 1A | klass: 5D,6B,6E kabinet: 218 | ||||||
59. | Tvoronovitš J. | Klassiopetaja | ||||||||
60. | Vahter E. | Eesti keel | ||||||||
61. | Vasilieva V. Videotunni link |
Kehaline kasvatus | klass: 8A,8C,8D,9C kabinet: 117 | |||||||
62. | Vlasova N. | Inglise keel | ||||||||
63. | Voitik M. | Eripedagoog | ||||||||
64. | Zolotareva L. | Vene keel |