Aineõpetajate konsultatsioonipäevad ja kontrolltööde ümbertegemise päevad

Salasõna: 
ESMASPÄEV     TEISIPÄEV     KOLMAPÄEV     NELJAPÄEV     REEDE

 

Nr. Nimi Ained 1.tund 2.tund 3.tund 4.tund 5.tund 6.tund 7.tund 8.tund
1.  Adam O.
Videotunni link 
Inglise ja saksa keeled klass: 7D,4C,6A
kabinet: 103
2.  Aleksejeva V. Bioloogia klass: 11A
kabinet: 406
klass: 6A,7B,9D
kabinet: 406
klass: 8D
kabinet: 406
3.  Belova L. Eesti keel
4.  Belova Z. Klassiõpetaja
5.  Bessonova A. Kehaline kasvatus klass: 7C,6D,6C,6A
6.  Birsanova N.
Videotunni link 
Ajalugu
7.  Bogatova H. Klassiõpetaja klass: 3A,4C
kabinet: 217
8.  Bogens K.
Videotunni link 
Eesti keel
9.  Denisova O. Klassiõpetaja klass: 3C
kabinet: 216
10.  Dubtšak A. Klassiõpetaja
11.  Gnevaševa J. Eesti keel
12.  Gomzjakova I.
Videotunni link 
Matemaatika
13.  Grigorjeva D. Klassiõpetaja
14.  Gukova O. Klassiõpetaja klass: 2A
kabinet: 222
15.  Hmelkova O. Inglise keel
16.  Ignatjeva A.
Videotunni link 
Inglise keel klass: 8A,3A,6A,7A
kabinet: 408
17.  Imaeva R. Bioloogia klass: 8E
kabinet: 205
18.  Jakovleva J. Klassiõpetaja
19.  Jankovskaja D. Eesti keel
20.  Kameneva I. Matemaatika klass: 8C
kabinet: 203
21.  Karmazina V. Ukraina keel ja kirjandus
22.  Kärsten S. Eesti keel
23.  Klimina T. Ajalugu
24.  Kostenkova M. Klassiõpetaja klass: 3C
kabinet: 219
25.  Kravchenko E. Klassiõpetaja
26.  Lillak J. Eesti keel
27.  Ljudvig V. Inglise keel
28.  Lozhkina N. Matemaatika klass: 11A
kabinet: 207
29.  Lugina M. Eesti keel
kabinet: 307
30.  Malinova J. Klassiõpetaja klass: 2C
kabinet: 313
31.  Malinova J. Klassiõpetaja
32.  Malkus A. Inglise keel klass: 5C,7E,10B,11B
kabinet: 109
33.  Masljonok S. Klassiõpetaja
34.  Mazinskaja D. Inglise keel klass: 4A
kabinet: 104
klass: 7D,6B
kabinet: 104
35.  Minitš M. Muusika
36.  Misnik J. Kehaline kasvatus klass: 5C,7D,9A,8D
kabinet: 117
37.  Moissejenko O. Eesti keel
38.  Moškova L. Füüsika
39.  Nikolina J. Eesti keel klass: 6B
kabinet: 101
40.  Ognjova V. Matemaatika klass: 6B,10A,7A,7B
kabinet: 202
klass: 6B,9A,9B,8A
kabinet: 202
41.  Orekhova J. Eesti keel
42.  Ostašov G. Eesti keel
43.  Ostroverhova N.
Videotunni link 
Vene keel
44.  Petrova A.
Videotunni link 
Eesti keel klass: 6B,7B,7A
kabinet: 407
45.  Podpovedkina T. Eesti keel
46.  Putškov A. Tehnoloogiaõpetus
kabinet: 001
47.  Rasstryguina N. Geograafia
kabinet: 403
48.  Rastvorov N. Klassiõpetaja
49.  Raud A. Vene keel
50.  Rumjantseva L. Keemia klass: 7C,8D,9D
kabinet: 405
51.  Säkki M. Eesti keel klass: 9A,5B,7A
kabinet: 401
52.  Šapotšnikova J. Kehaline kasvatus
53.  Savitševa S. Inglise keel
kabinet: 312
klass: 4A,4C,5A,6A
kabinet: 312
54.  Semõnina J. Eesti keele õpetaja
55.  Shcherbinina O. Inglise keel
56.  Shuleyko L. Muusika
57.  Sile T.
Videotunni link 
Ajalooõpetaja
58.  Smirnov S. Tehnoloogiaõpetus klass: 7B,6B,8B,9D
kabinet: 002
59.  Sovetnaja T. Klassiõpetaja klass: 2A,2A
kabinet: 220
60.  Staršova J. Tehnoloogia
61.  Suvorova I.
Videotunni link 
Eesti keel klass: 12A
kabinet: 201
62.  Tarjan A.
Videotunni link 
Vene keel
63.  Terukova E. Matemaatika klass: 7B,7C,8B,8C
kabinet: 205
klass: 7B,8B,7B,8C
kabinet: 206
64.  Tihhonova O. Kunst klass: 6C,7D,7C,5C
kabinet: 307
65.  Titova M. Klassiõpetaja klass: 3B,2C
kabinet: 310
klass: 5C,2C
kabinet: 310
66.  Tjuleneva J.
Videotunni link 
Vene keel
67.  Tšalõhh N. Vene keel
68.  Tšistjakova V. Eesti keel klass: 7A,7E
kabinet: 404
69.  Tvoronovitš J. Klassiõpetaja klass: 2B,4C
kabinet: 218
70.  Vasilieva V.
Videotunni link 
Kehaline kasvatus klass: 4A,5C,6Eklass: 7E,7A,7C,8Aklass: 9C,9D,8C,8D
kabinet: 117
71.  Vissarionov J. Matemaatika
72.  Vlasova N. Inglise keel klass: 6B,6D,8D,9C
kabinet: 301
73.  Žarkova L. Keemia klass: 10A,10B,11A,11B
kabinet: 405
74.  Zhurina V. Geograafia klass: 8B,9B,10A,10B
kabinet: 102
klass: 11A,11B,7C,7B
kabinet: 102
75.  Zolotareva L. Vene keel
76.  Žukova K. Eesti keel