Aineõpetajate konsultatsioonipäevad ja kontrolltööde ümbertegemise päevad

Salasõna: 
ESMASPÄEV     TEISIPÄEV     KOLMAPÄEV     NELJAPÄEV     REEDE

 

Nr. Nimi Ained 1.tund 2.tund 3.tund 4.tund 5.tund 6.tund 7.tund 8.tund
1.  Adam O.
Videotunni link 
Inglise ja saksa keeled klass: 7A,9B
kabinet: 103
2.  Aleksejeva V. Bioloogia klass: 5B,8B,10B,11B
kabinet: 406
3.  Belova L. Eesti keel klass: 9A
kabinet: 402
4.  Belova Z. Klassiõpetaja
5.  Bessonova A. Kehaline kasvatus
6.  Birsanova N.
Videotunni link 
Ajalugu
7.  Bogatova H. Klassiõpetaja
8.  Bogens K.
Videotunni link 
Eesti keel
9.  Denisova O. Klassiõpetaja klass: 3B,3A,4C,5C
kabinet: 218
10.  Dubtšak A. Klassiõpetaja klass: 5D
kabinet: 316
klass: 3E
kabinet: 316
11.  Gnevaševa J. Eesti keel
12.  Gomzjakova I.
Videotunni link 
Matemaatika
13.  Grigorjeva D. Klassiõpetaja
14.  Gukova O. Klassiõpetaja klass: 4A,1A
kabinet: 222
15.  Hmelkova O. Inglise keel
16.  Ignatjeva A.
Videotunni link 
Inglise keel
17.  Imaeva R. Bioloogia
18.  Jakovleva J. Klassiõpetaja klass: 3E,4D
kabinet: 216
19.  Jakovleva J. Klassiõpetaja
20.  Kameneva I. Matemaatika klass: 9B
kabinet: 203
klass: 5A
kabinet: 203
21.  Karmazina V. Ukraina keel ja kirjandus
22.  Kärsten S. Eesti keel klass: 5A,8A
kabinet: 406
23.  Kostenkova M. Klassiõpetaja
24.  Kravchenko E. Klassiõpetaja
25.  Lillak J. Eesti keel
26.  Ljudvig V. Inglise keel
27.  Lozhkina N. Matemaatika klass: 11B,10A,10B,12A
kabinet: 207
28.  Lugina M. Eesti keel
29.  Malinova J. Klassiõpetaja
30.  Malinova J. Klassiõpetaja
31.  Malkus A. Inglise keel klass: 7C,3E
kabinet: 314
32.  Masljonok S. Klassiõpetaja
33.  Mazinskaja D. Inglise keel
34.  Minitš M. Muusika klass: 11A,11B,10A,10B
kabinet: 215
35.  Misnik J. Kehaline kasvatus
36.  Moissejenko O. Eesti keel klass: 9C,7D,8C
37.  Moškova L. Füüsika klass: 8,9,11B,11A
kabinet: 305
38.  Nikolina J. Eesti keel
39.  Ognjova V. Matemaatika
40.  Orekhova J. Eesti keel klass: 2E
kabinet: 107
41.  Ostašov G. Eesti keel klass: 11A,11B
kabinet: 109
42.  Ostroverhova N.
Videotunni link 
Vene keel klass: 9C,4C,6A
kabinet: 307
43.  Petrova A.
Videotunni link 
Eesti keel klass: 8A
kabinet: 407
44.  Podpovedkina T. Eesti keel
45.  Putškov A. Tehnoloogiaõpetus
46.  Rasstryguina N. Geograafia
47.  Rastvorov N. Klassiõpetaja klass: 4C
kabinet: 204
klass: 7D,6A,6C,8
kabinet: 204
48.  Raud A. Vene keel
49.  Rumjantseva L. Keemia klass: 8A,8D,9A
kabinet: 405
50.  Säkki M. Eesti keel
51.  Šapotšnikova J. Kehaline kasvatus
52.  Savitševa S. Inglise keel
53.  Semõnina J. Eesti keele õpetaja
54.  Shcherbinina O. Inglise keel
55.  Shuleyko L. Muusika klass: 6D,6C,8C
kabinet: 215
56.  Sile T.
Videotunni link 
Ajalooõpetaja
57.  Smirnov S. Tehnoloogiaõpetus
58.  Sovetnaja T. Klassiõpetaja
59.  Staršova J. Tehnoloogia
60.  Suvorova I.
Videotunni link 
Eesti keel
61.  Tarjan A.
Videotunni link 
Vene keel
62.  Terukova E. Matemaatika
63.  Tihhonova O. Kunst
64.  Titova M. Klassiõpetaja
65.  Tjuleneva J.
Videotunni link 
Vene keel klass: 9A,9D,8A,8D
kabinet: 304
66.  Tšalõhh N. Vene keel
67.  Tšistjakova V. Eesti keel
68.  Tsvetkova D. Eesti keel
69.  Tvoronovitš J. Klassiõpetaja
70.  Vasilieva V.
Videotunni link 
Kehaline kasvatus klass: 5Aklass: 7A,7C,8C,6C
kabinet: 117
71.  Vissarionov J. Matemaatika
72.  Vlasova N. Inglise keel
73.  Žarkova L. Keemia
74.  Zhurina V. Geograafia
75.  Zolotareva L. Vene keel klass: 8B,9B
kabinet: 208
76.  Žukova K. Eesti keel klass: 8E,6D,6C,9C
kabinet: 108