UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Язык                     

В Календарь      

 

 



 

◊ Учебный и воспитательный процесс › Расписания учебного процесса › Расписание лекционного зала

Расписание лекционного зала

           

23.04.18 - 29.04.18

  Esmaspäev - 23.04.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  10B,  Lend L.
 09:00-09:45 2  10B,  Moissejenko O.
 10:00-10:45 3  11A,  Sepp C.
 11:00-11:45 4  1C,  Varakina N.
 12:00-12:45 5  1A,  Varakina N.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  10B,  Birsanova N.
 14:50-15:35 8  11B,  Zhurina V.
  Teisipäev - 24.04.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  1A,  Varakina N.
 09:00-09:45 2  1A,  Varakina N.
 10:00-10:45 3  11B,  Moissejenko O.
 11:00-11:45 4  11B,  Lend L.
 12:00-12:45 5  9C,  Birsanova N.
 13:00-13:45 6  10A,  Ostašov G.
 13:55-14:40 7  10B,  Zhurina V.
 14:50-15:35 8  10,  Ostašov G.
  Kolmapäev - 25.04.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  1A,  Varakina N.
 09:00-09:45 2  3C,  Varakina N.
 10:00-10:45 3  12A,  Ostašov G.
 11:00-11:45 4  10A,  Moissejenko O.
 12:00-12:45 5  3B,  Varakina N.
 13:00-13:45 6  ÕOV,  Suvorova I.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  10A,  Kanev A.
  Neljapäev - 26.04.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  1A,  Varakina N.
 09:00-09:45 2  10A,  Ostašov G.
 10:00-10:45 3  12A,  Ostašov G.
 11:00-11:45 4  11B,  Ostašov G.
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  10B,  Birsanova N.
 13:55-14:40 7  11/12,  Bahramova I.
 14:50-15:35 8  10A,  Kanev A.
  Reede - 27.04.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  8C,  Birsanova N.
 10:00-10:45 3  11A,  Lend L.
 11:00-11:45 4  10A,  Zhurina V.
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  

30.04.18 - 06.05.18

  Esmaspäev - 30.04.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  10B,  Lend L.
 09:00-09:45 2  10B,  Moissejenko O.
 10:00-10:45 3  11A,  Sepp C.
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  10B,  Birsanova N.
 14:50-15:35 8  11B,  Zhurina V.
  Teisipäev - 01.05.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  11B,  Moissejenko O.
 11:00-11:45 4  11B,  Lend L.
 12:00-12:45 5  9C,  Birsanova N.
 13:00-13:45 6  10A,  Ostašov G.
 13:55-14:40 7  10B,  Zhurina V.
 14:50-15:35 8  10,  Ostašov G.
  Kolmapäev - 02.05.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  12A,  Ostašov G.
 11:00-11:45 4  10A,  Moissejenko O.
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  10A,  Kanev A.
  Neljapäev - 03.05.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  10A,  Ostašov G.
 10:00-10:45 3  12A,  Ostašov G.
 11:00-11:45 4  11B,  Ostašov G.
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  10B,  Birsanova N.
 13:55-14:40 7  11/12,  Bahramova I.
 14:50-15:35 8  10B,  Kanev A.
  Reede - 04.05.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  8C,  Birsanova N.
 10:00-10:45 3  11A,  Lend L.
 11:00-11:45 4  10A,  Zhurina V.
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  

07.05.18 - 13.05.18

  Esmaspäev - 07.05.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  10B,  Lend L.
 09:00-09:45 2  10B,  Moissejenko O.
 10:00-10:45 3  11A,  Sepp C.
 11:00-11:45 4  8A,  Butkevitš A.
 12:00-12:45 5  9B,  Butkevitš A.
 13:00-13:45 6  7B,  Butkevitš A.
 13:55-14:40 7  10B,  Birsanova N.
 14:50-15:35 8  11B,  Zhurina V.
  Teisipäev - 08.05.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:04-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  11A,  Moissejenko O.
 11:00-11:45 4  11B,  Lend L.
 12:00-12:45 5  9C,  Birsanova N.
 13:00-13:45 6  10A,  Ostašov G.
 13:55-14:40 7  10B,  Zhurina V.
 14:50-15:35 8  10,  Ostašov G.
  Kolmapäev - 09.05.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  12A,  Ostašov G.
 11:00-11:45 4  10A,  Moissejenko O.
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  10A,  Kanev A.
  Neljapäev - 10.05.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  10A,  Ostašov G.
 10:00-10:45 3  12A,  Ostašov G.
 11:00-11:45 4  11B,  Ostašov G.
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  10B,  Birsanova N.
 13:55-14:40 7  11/12,  Bahramova I.
 14:50-15:35 8  10B,  Kanev A.
  Reede - 11.05.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  8C,  Birsanova N.
 10:00-10:45 3  11A,  Lend L.
 11:00-11:45 4  10A,  Zhurina V.
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  

 

 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva