UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Язык                      
 

 

В Календарь      

 

 



 

◊ Учебный и воспитательный процесс › Расписания учебного процесса › Уроки замены

Уроки замены

 28.10.2019  (Esmaspäev)

(16/10/2019   09:43:11)



 29.10.2019  (Teisipäev)

(16/10/2019   09:43:20)



 30.10.2019  (Kolmapäev)

(17/10/2019   10:10:00)



 01.11.2019  (Neljapäev)

(18/10/2019   10:06:14)



 18.10.2019  (Reede)

Asendustundide plaan 18. oktoober 2019 (reede)          

      Sile, Tatjana    
2.tund  5B  klass  Ajalugu    3.-ks tunniks!
          
      Suvorova, Irina    
  Hmelkova, Olga täidab 11B klassi klassijuhataja ülesanded        
2.tund  12A/B  ruhm  Eesti keel    Iseseisvalt
3.tund  11B  ruhm  Eesti keel    Iseseisvalt
7.tund  11A/B  ruhm  Dokumendihaldus    Iseseisvalt
          
      Moissejenko, Oksana    
  Ljudvig, Veronika täidab 6C klassi klassijuhataja ülesanded        
1.tund  3B  klass  Eesti keel    3.-ks tunniks!
2.tund  3B  klass  Eesti keel    3.-ks tunniks!
3.tund  4B  klass  Kunst  307 kab  Petrova, Alevtina
4.tund  6C  klass  Eesti keel    5.-ks tunniks!
5.tund  11A  klass  Kunst    Iseseisvalt
6.tund  9A  klass  Fuusika  305 kab  Moskova, Ljudmila
      1. tunni asemel    
          
      Zukova, Kristina    
2.tund  5C  ruhm  Eesti keel    3.-ks tunniks!
3.tund  4C  ruhm  Eesti keel  208 kab  Laiksoo, Katlin
4.tund  6D  ruhm  Eesti keel  401 kab  Laiksoo, Katlin
5.tund  7E  ruhm  Eesti keel    Koju!
7.tund  7D  ruhm  Eesti keel    Koju!
          
      Makinen, Jekaterina    
3.tund  7D  ruhm  Inglise keel  204 kab  Tsalohh, Natalja
6.tund  8C  ruhm  Inglise keel    Koju!

      Iakovleva, Evgeniia    
1.tund  8A/B/C/D  ruhm  Matemaatika    2.-ks tunniks!
2.tund  6C  klass  Matemaatika    5.-ks tunniks!
3.tund  9A  ruhm  Matemaatika    5.-ks tunniks!
  9B  klass  Matemaatika    4.-ks tunniks!
3.tund  9C  klass  Eesti keel  202 kab  Lillak, Julia
4.tund  6A  klass  Eesti keel  202 kab  Sakki, Marina
6.tund  6D  klass  Matemaatika    Koju!

      Vlasova, Natalia    
5.tund  6D  klass  Inglise keel    Koju!
6.tund  8C  ruhm  Inglise keel    Koju!
          
      Shcherbinina, Olga    
3.tund  8B  klass  Inglise keel  308 kab  Ignatjeva, Anna
4.tund  7B  klass  Inglise keel  103 kab  Adam, Olga
5.tund  6D  klass  Inglise keel    Koju!
          
      Starsova, Jelena    
  Lillak, Julia täidab 8D klassi klassijuhataja ülesanded        
1.tund  7D  ruhm  Kasitoo ja kodundus    3.-ks tunniks!
2.tund  7D  ruhm  Kasitoo ja kodundus    3.-ks tunniks!
3.tund  7C  klass  Kasitoo ja kodundus  001 kab  Moissejev, Vjatseslav
4.tund  7C  klass  Kasitoo ja kodundus  001 kab  Moissejev, Vjatseslav
5.tund  9C  ruhm  Kasitoo ja kodundus  001 kab  Moissejev, Vjatseslav
6.tund  9C  ruhm  Kasitoo ja kodundus  001 kab  Moissejev, Vjatseslav
7.tund  9B  ruhm  Kasitoo ja kodundus    Koju!
8.tund  9B  ruhm  Kasitoo ja kodundus    Koju!

      Tvoronovits, Jelena    
  Belova, Ljubov täidab 4A klassi klassijuhataja ülesanded        
3.tund  4A  klass  Muusika  218 kab  Suleiko, Ljudmila
      kolmapäev 30.10.  6. tunni asemel  
4.tund  4A  klass  Tooopetus  218 kab  Sabarov, Jefim
5.tund  4C  ruhm  Tooopetus    Koju!

      Imaeva, Rima    
  Gnevaseva, Julia täidab 9C klassi klassijuhataja ülesanded        
2.tund  7E  klass  Psuhholoog  221 kab  Dzalalov, Sergei
      1. tunni asemel    
3.tund  6C  klass  Loodusopetus    5.-ks tunniks!
5.tund  7E  klass  Loodusopetus    Koju!

      Gomzjakova, Irina    
  Tadz, Saule täidab 7C klassi klassijuhataja ülesanded        
2.tund  11A/B  klass  Matemaatika    Iseseisvalt
3.tund  9A  ruhm  Matemaatika    5.-ks tunniks!
3.tund  9B  klass  Matemaatika    4.-ks tunniks!
3.tund  9C  klass  Eesti keel  202 kab  Lillak, Julia
4.tund  12A/B  klass  Matemaatika    Iseseisvalt
5.tund  7B/C  klass  Matemaatika    Koju!
5.tund  7D  klass  Eesti keel  206 kab  Tadz, Saule

      Okuneva, Tatjana  7A klassiga õppereisil  
1.tund  11A  ruhm  Eesti keel    2.-ks tunniks!
2.tund  9A  klass  Eesti keel    5.-ks tunniks!
3.tund  2C  ruhm  Muusika  310 kab  Titova, Margarita
      4. tunni asemel    
6.tund  7A  ruhm  Eesti keel    õppereis

      Tarjan, Alevtina    
  Moskova, Ljudmila täidab 8C klassi klassijuhataja ülesanded        
3.tund  10A  klass  Kirjandus    Iseseisvalt
4.tund  8D  klass  Muusika  215 kab  Suleiko, Ljudmila
      5. tunni asemel    
5.tund  8C  klass  Kirjandus    Koju!

      Birsanova, Natalja    
  Hmelkova, Olga täidab 12B klassi klassijuhataja ülesanded        
2.tund  9B  klass  Ajalugu    3.-ks tunniks!
4.tund  7D  klass  Vene keel  306 kab  Tsalohh, Natalja
      kolmapäev 30.10.  6. tunni asemel  
6.tund  8D  klass  Ajalugu    Koju!

      Ostroverhova, Natalia    
1.tund  2B  klass  Vene keel    2.-ks tunniks!
2.tund  7B  klass  Vene keel    3.-ks tunniks!
4.tund  9A  klass  Vene keel    5.-ks tunniks!
5.tund  8A  klass  Vene keel    Koju!
6.tund  6C  klass  Inimeseopetus  403 kab  Rasstryguina, Natalia
      1. tunni asemel    
          
      Rossev, Andrei    
1.tund  4C  ruhm  Kehaline kasvatus    2.-ks tunniks!
2.tund  8B  ruhm  Kehaline kasvatus    Sapotsnikova, Jelena
3.tund  5D  klass  Kehaline kasvatus    Misnik, Julia
4.tund  9C  klass  Kehaline kasvatus    Vasilieva, Vera
5.tund  4D  ruhm  Kehaline kasvatus    Koju!
6.tund  5C  ruhm  Kehaline kasvatus    Koju!
7.tund  9A  ruhm  Matemaatika  207 kab  Lozhkina, Nina
      3. tunni asemel    

      Bahramova, Irina    
2.tund  9A  klass  Eesti keel    5.-ks tunniks!
4.tund  11A/B  ruhm  Filmikunst    Iseseisvalt
6.tund  11A/B  ruhm  UNESCO kursus    Iseseisvalt
8.tund  10A  ruhm  Targalt internetis    Iseseisvalt
          
      Jankovskaja, Dina    
  Orekhova, Julia täidab 7B klassi klassijuhataja ülesanded        
1.tund  4B  klass  Eesti keel  407 kab  Petrova, Alevtina
2.tund  4B  klass  Eesti keel  407 kab  Petrova, Alevtina
5.tund  5B  klass  Eesti keel  407 kab  politseinik
6.tund  6B  klass  Eesti keel    Koju!

  7B  klass  Geograafia  3.-ks tunniks!  
          
      Hmelkova, Olga    
5.tund  12B  ruhm  Inglise keel  409 kab  Hmelkova, Olga
      6. tunni asemel    
          
      Mogutov, Mikhail  kabineti vahetus  
1.tund  12A/B  ruhm  Reklaam  107 kab  Mogutov, Mikhail
6.tund  12A/B  ruhm  Projektijuhtimine  107 kab  Mogutov, Mikhail
7.tund  10A  ruhm  Karjaariopetus  102 kab  Mogutov, Mikhail
8.tund  12A/B  ruhm  Kultuurilugu  107 kab  Mogutov, Mikhail

(17/10/2019   15:19:20)



 

 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva