UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Язык                     

В Календарь      

 

 



 

◊ Учебный и воспитательный процесс › Расписания учебного процесса › Расписание уроков

Расписание уроков

Kinnitatud dsirektori 22.09.09 käskkirjaga nr 20-Ü

 

1.-4. klasside päevakava
 
ringid:    08:05 - 08:50
2 tund:    09:00 - 09:45
3 tund:    10:00 - 10:45
4 tund:    11:00 - 11:45
5 tund:    12:00 - 12:45
6 tund:    13:00 - 13:45
7 tund:    13:55 - 14:40
 
5.-12. klasside päevakava
 
1 tund:    08:05 - 08:50
2 tund:    09:00 - 09:45
3 tund:    10:00 - 10:45
4 tund:    11:00 - 11:45
5 tund:    12:00 - 12:45
6 tund:    13:00 - 13:45
7 tund:    13:55 - 14:40
8 tund:    14:50 - 15:35
 

Уроки замены

 30.04.2018  (Esmaspäev)

Digiõppepäev

(26/04/2018   10:49:28)



 01.05.2018  (Teisipäev)

(26/04/2018   10:49:53)



 02.05.2018  (Kolmapäev)

(26/04/2018   10:50:07)



 03.05.2018  (Neljapäev)

(26/04/2018   13:23:10)



 27.04.2018  (Reede)

Asendustundide plaan 27. aprill 2018  (reede)          
          
1.-2.tund  Matemaatika proovieksam 10A/B klass        
          
      Kabineti vahetus    
      402 kabinet    
1.tund  5D  klass  Ajalugu  404 kab  Birsanova, Natalja
2.tund  5A  ruhm  Eesti keel  107 kab  Okuneva, Tatjana
3.tund  7A  ruhm  Eesti keel  202 kab  Okuneva, Tatjana
          
      403 kabinet    
1.tund  8B  klass  Geograafia  207 kab  Rasstryguina, Natalia
2.tund  9C  klass  Geograafia  207 kab  Rasstryguina, Natalia
3.tund  7B  klass  Geograafia  207 kab  Rasstryguina, Natalia
          
      405 kabinet    
1.tund  9C  klass  Keemia  206 kab  Rumjantseva, Ljudmila
2.tund  11B  ruhm  Eesti keel  407 kab  Sepp Christi
          
      406 kabinet    
1.tund  8B  ruhm  Inglise keel    2.-ks tunniks!
2.tund  7A  klass  Geograafia  407 kab  Zhurina, Veronika
          
      Fedorova, Tatjana    
1.tund  4B  klass  Matemaatika    2.-ks tunniks!
6.tund  4B  klass  Matemaatika  404 kab  Fedorova, Tatjana
          
      Gomzjakova, Irina    
1.tund  5C  klass  Matemaatika    2.-ks tunniks!
2.tund  7C  ruhm  Eesti keel  203 kab  Gnevaseva, Julia
  7C  ruhm  Eesti keel  208 kab  Solovjova Arina
      1. tunni asemel    
3.tund  5A  klass  Matemaatika  206 kab  Dubtsak, Anna
          
      Lozhkina, Nina    
1.tund  5B  klass  Matemaatika    2.-ks tunniks!
2.tund  7A  klass  Kehaline kasvatus    Moissejeva, Niina
      1. tunni asemel    
3.tund  12A  klass  Matemaatika    Iseseisvalt
          
      Iakovleva, Evgeniia    
1.tund  4A  klass  Matemaatika    2.-ks tunniks!
2.tund  7B  klass  Matemaatika  206 kab  Tjuleneva, Julia
3.tund  8B  klass  Matemaatika  304 kab  Rumjantseva, Ljudmila
5.tund  4C  klass  Matemaatika    Koju!
6.tund  6D  klass  Matemaatika    Koju!
          
      Zjusko, Alevtina    
1.tund  6C  klass  Matemaatika    2.-ks tunniks!
2.tund  8A  klass  Matemaatika  202 kab  Ostroverhova, Natalia
3.tund  12A  klass  Matemaatika    Iseseisvalt
          
      Imaeva, Rima    
3.tund  5C  klass  Loodusopetus  205 kab  Aleksejeva, Valeria
          
      Kravchenko, Ekaterina    
4.tund  2B  klass  Kunst  311 kab  Solovjova Arina
          
      Jankovskaja, Dina    
2.tund  4B  klass  Eesti keel  101 kab  Laiksoo, Katlin
          
5.tund  4A  klass  Vene keel    Koju!

      Mazinskaja Darja    
1.tund  4C  ruhm  Inglise keel    2.-ks tunniks!
2.tund  5C  klass  Inglise keel  301 kab  Vlasova, Natalia
3.tund  4B  klass  Inglise keel  103 kab  Adam, Olga
4.tund  4A  ruhm  Inglise keel    Koju!
5.tund  5D  klass  Inglise keel  301 kab  Vlasova, Natalia

(26/04/2018   13:24:32)



1A klass

1B klass

1C klass

2A klass

2B klass

2C klass

2D klass

2E klass

3A klass

3B klass

3C klass

3D klass

4A klass

4B klass

4C klass

4D klass

4E klass

5A klass

5B klass

5C klass

5D klass

5E klass

6A klass

6B klass

6C klass

6D klass

7A klass

7B klass

7C klass

8A klass

8B klass

8C klass

9A klass

9B klass

9C klass

9D klass

10A klass

10B klass

11A klass

11B klass

12A klass

 

 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva