UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Язык                      
 

 

В Календарь      

 

 



 

◊ Учебный и воспитательный процесс › Расписания учебного процесса › Расписание уроков

Расписание уроков

Kinnitatud dsirektori 22.09.09 käskkirjaga nr 20-Ü

 

1.-4. klasside päevakava
 
ringid:    08:05 - 08:50
2 tund:    09:00 - 09:45
3 tund:    10:00 - 10:45
4 tund:    11:00 - 11:45
5 tund:    12:00 - 12:45
6 tund:    13:00 - 13:45
7 tund:    13:55 - 14:40
 
5.-12. klasside päevakava
 
1 tund:    08:05 - 08:50
2 tund:    09:00 - 09:45
3 tund:    10:00 - 10:45
4 tund:    11:00 - 11:45
5 tund:    12:00 - 12:45
6 tund:    13:00 - 13:45
7 tund:    13:55 - 14:40
8 tund:    14:50 - 15:35
 

Уроки замены

 16.09.2019  (Esmaspäev)

Asendustundide plaan 16. september 2019 (esmaspäev)          
          
    Petrova, Alevtina      
  Ljudvig, Veronika täidab 5B klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  5B  klass  Eesti keel  107 kab  Jankovskaja, Dina
4.tund  10A  ruhm  Eesti keel    Iseseisvalt
5.tund  8D  ruhm  Eesti keel  104 kab  Tadz, Saule
6.tund  4B  klass  Eesti keel  107 kab  Jankovskaja, Dina

  9C  klass  Bioloogia  2.-ks tunniks!  

(12/09/2019   11:35:58)



 17.09.2019  (Teisipäev)

(12/09/2019   11:07:17)



 18.09.2019  (Kolmapäev)

(12/09/2019   11:07:33)



 12.09.2019  (Neljapäev)

Asendustundide plaan 12. september 2019 (neljapäev)          

      Petrova, Alevtina    
  Ljudvig, Veronika täidab 5B klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  4B  klass  Eesti keel  107 kab  Jankovskaja, Dina
2.tund  5B  klass  Eesti keel  107 kab  Jankovskaja, Dina
4.tund  8D  ruhm  Eesti keel  407 kab  Solovjova, Arina
5.tund  10A  ruhm  Eesti keel    Iseseisvalt

      Moskova, Ljudmila    
2.tund  8A  klass  Vene keel  305 kab  Ostroverhova, Natalia
      13.09. reede  5. tunni asemel  
3.tund  9C  klass  Bioloogia  305 kab  Imaeva, Rima
      16.09. esmaspäev  1. tunni asemel  
4.tund  8C  klass  Fuusika  305 kab  Imaeva, Rima
      7. tunni asemel    
5.tund  9A  klass  Kehaline kasvatus    Moissejeva, Niina
      6. tunni asemel    
          
      Polistsuk, Sofja    
6.tund  8A/B/C/D  ruhm  Matemaatika    Koju!
          
7.tund  9A  klass  Bioloogia  Koju!  tund oli 09.09

(11/09/2019   16:40:13)



 13.09.2019  (Reede)

Asendustundide plaan 13. september 2019 (reede)          

      Petrova, Alevtina    
  Ljudvig, Veronika täidab 5B klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  4B  klass  Eesti keel  107 kab  Jankovskaja, Dina
2.tund  4B  klass  Eesti keel  107 kab  Jankovskaja, Dina
5.tund  5B  klass  Eesti keel  107 kab  Jankovskaja, Dina

      Moskova, Ljudmila    
1.tund  9A  klass  Fuusika    2.-ks tunniks!
4.tund  8B  klass  Vene keel  305 kab  Zolotareva, Larisa
      6. tunni asemel    
5.tund  10A  klass  Fuusika    Iseseisvalt

5.tund  8A  klass  Vene keel  Koju!  tund oli 12.09.
          

(12/09/2019   11:06:58)



1A klass

1B klass

1C klass

2A klass

2B klass

2C klass

2D klass

3A klass

3B klass

3C klass

3D klass

4A klass

4B klass

4C klass

4D klass

4E klass

5A klass

5B klass

5C klass

5D klass

6A klass

6B klass

6C klass

6D klass

7A klass

7B klass

7C klass

7D klass

7E klass

8A klass

8B klass

8C klass

8D klass

9A klass

9B klass

9C klass

10A klass

11A klass

11B klass

12A klass

12B klass

 

 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva