UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Язык                     

В Календарь      

 

 



 

◊ Общая информация › Наши достижения › 2012.-2013. учебный год

2012.-2013. учебный год

  • Рисунок в журнал "Hea Laps" №05 2013. Серафима Докетова 1А класс.
  • Kristian Tšasovskihh 2A Vene keel Tatjana Sovetnaja I koht
      "Vene keele konkurss "АБВГдейка" Linnavoor
  • Sergei Semjonov 3B Vene keel Zinaida Belova V koht
      aineolümpiaad Linnavoor
  • Milena Tašmetova 3B Matemaatika Zinaida Belova IV koht
      aineolümpiaad Linnavoor
    Milena Tašmetova 3B Miksike Zinaida Belova
      Riilklik voor
    Milena Tašmetova 3B Sudoku võistlus Zinaida Belova II koht
      Linnavoor
  • Alina Fedosenko 3B Miksike Zinaida Belova
      Riilklik voor
  • Ksenia Malatina 3D Miksike Marina Kostenkova
      Riilklik voor
  • Eevi Iljina 4B Eesti keel Tatjana Okuneva auhind "J. Ja J.Liivi luuleauhind etlusvõistlus"
      Piirkonnavoor
  • Dmitri Kuprijanov 4D Vene keel Julia Tjuleneva I koht
      "aineolümpiaad Vene karuke" "Rahvusvaheline olümpiaad"
    Dmitri Kuprijanov 4D Miksike Jelena Tvoronovitš
      Riilklik voor
  • Anton Gavrilin 4D Miksike Jelena Tvoronovitš
      Riilklik voor
  • Andrei Maslennikov 4D Vene keel Julia Tjuleneva II koht
      "aineolümpiaad Vene karuke" "Rahvusvaheline olümpiaad"
  • Darja Moissejenko 4C Eesti keel Oksana Moissejenko III Koht
      aineolümpiaad Linnavoor
  • Milena Suvorova 5B Vene keel Anna Raud II koht
      "aineolümpiaad Vene karuke" "Rahvusvaheline olümpiaad"
  • Aleksandr Trohhatšov 6B Inglise Keel Anna ignatjeva III Koht
      aineolümpiaad Piirkonnavoor
    Aleksandr Trohhatšov 6B Inglise Keel Anna ignatjeva III Koht
      aineolümpiaad Linnavoor
    Aleksandr Trohhatšov 6B Bioloogia Rima Imaeva V koht
      aineolümpiaad Piirkonnavoor
  • Elina Jemeljanova 6B Matemaatika Ljudmila Neltsas II koht
      aineolümpiaad Linnavoor
    Elina Jemeljanova 6B Bioloogia Rima Imaeva VI koht
      aineolümpiaad Piirkonnavoor
  • Artjom Rattik 7A Geograafia Pavel Kuznetsov II koht
      aineolümpiaad Piirkonnavoor
  • Anastassia Gorškova 7C Vene keel N.Ostroverhova VII koht
      "aineolümpiaad Vene karuke" "Rahvusvaheline olümpiaad"
  • Jelizaveta Malkova 9A Eesti keel Tatjana Okuneva III koht
      "Ilukirjanduslik tõlke konkurss 2013" Linnavoor
    Jelizaveta Malkova 9A Vene keel Ljudmila Skokova V koht
      "aineolümpiaad Vene karuke" "Rahvusvaheline olümpiaad"
  • Georgi Barbassevitš 8A Tehnoloogia Vjatšeslav Moissejev V koht
      aineolümpiaad Piirkonnavoor
  • Dajana Dmitrijeva 8A Käsitöö Jelena Staršova IV Koht
      aineolümpiaad Piirkonnavoor
  • Jevnika Juhhimenko 8A Kodundus Jelena Staršova I koht
      aineolümpiaad Piirkonnavoor
  • Aleksei Smetanin 8A Eesti keel Alevtina Petrova II koht
      Doris Kareva eesti keele konkurss Linnavoor
    Aleksei Smetanin 8A Keemia Ljudmila Rumjantseva IV Koht
      aineolümpiaad Piirkonnavoor
  • Darja Žitkovskaja 8A Eesti keel Alevtina Petrova II koht
      Doris Kareva eesti keele konkurss Linnavoor
  • Veronika Gigalova 8A Eesti keel Alevtina Petrova II koht
      Doris Kareva eesti keele konkurss Linnavoor
  • Senichenkova Sofiya 8A Inglise Keel Olga Nagibina IV Koht
      aineolümpiaad Piirkonnavoor
    Senichenkova Sofiya 8A Vene keel N.Ostroverhova I koht
      "aineolümpiaad Vene karuke" "Rahvusvaheline olümpiaad"
  • Daria Fjodorova 9A Kunstiõpetus Olga Romazanova II koht
      aineolümpiaad Rahvusvaheline
  • Maksim Libert 9C Geograafia Pavel Kuznetsov I koht
      aineolümpiaad Piirkonnavoor
    Maksim Libert 9C Bioloogia Rima Imaeva IX koht
      aineolümpiaad Piirkonnavoor
  • Sergei Rasskazov 9B Bioloogia Rima Imaeva VIII koht
      aineolümpiaad Piirkonnavoor
  • Ilja Kulpin 10A Geograafia Pavel Kuznetsov III koht
      aineolümpiaad Piirkonnavoor
    Ilja Kulpin 10A Kirjandus Ljudmila Skokova I koht
      Kirjanduslik konkurss Venemaa Puškini muuseum" Rahvusvaheline
  • Juliana Martõnova 10A Bioloogia Valeria Aleksejeva II koht
      aineolümpiaad Linnavoor
  • Julia Platova 10A Eesti keel "Omapärasuse auhind"
      "Ilukirjanduslik tõlke konkurss 2013" Linnavoor
    Julia Platova 10A Vene keel Ljudmila Skokova IV koht
      "aineolümpiaad Vene karuke" "Rahvusvaheline olümpiaad"
  • Valentin Krasnov 10A Vene keel Anna Raud V koht
      "aineolümpiaad Vene karuke" "Rahvusvaheline olümpiaad"
  • Anna Kaljadina 10A Matemaatika Ljudmila Neltsas II koht
      ainevõistlused Linnavoor
    Anna Kaljadina 10A Vene keel Alevtina Tarjan VI koht
      "aineolümpiaad Vene karuke" "Rahvusvaheline olümpiaad"
  • Anastassia Jermolajeva 11A Inglise Keel Olga Nagibina IV Koht
      aineolümpiaad Piirkonnavoor
    Anastassia Jermolajeva 11A Vene keel Alevtina Tarjan IX/X koht
      "aineolümpiaad Vene karuke" "Rahvusvaheline olümpiaad"
  • Veronika Baikova 11B Kunstiõpetus Olga Romazanova I koht
      "Kunstlik konkurss Venemaa Puškini muuseum" Rahvusvaheline
  • Vjatšeslav Antoškin 12A Majandusõpetus Jelena Vassiljeva I koht
      aineolümpiaad Piirkonnavoor
    Vjatšeslav Antoškin 12A Majandusõpetus Jelena Vassiljeva III koht
      aineolümpiaad Riiklik voor
    Vjatšeslav Antoškin 12A Majandusõpetus Jelena Vassiljeva II koht
      ainevõistlused Riiklik voor
    Vjatšeslav Antoškin 12A Majandusõpetus Jelena Vassiljeva III koht
      ainevõistlused "Rahvusvaheline olümpiaad"
  • Aleksandr Tsupsman 12A Majandusõpetus Jelena Vassiljeva I koht
      aineolümpiaad Piirkonnavoor
    Aleksandr Tsupsman 12A Majandusõpetus Jelena Vassiljeva XIV koht
      aineolümpiaad Riiklik voor
    Aleksandr Tsupsman 12A Majandusõpetus Jelena Vassiljeva II koht
      ainevõistlused Riiklik voor
    Aleksandr Tsupsman 12A Majandusõpetus Jelena Vassiljeva III koht
      ainevõistlused "Rahvusvaheline olümpiaad"
    Aleksandr Tsupsman 12A Füüsika Ljudmila Moškova II koht
      aineolümpiaad Piirkonnavoor
  • Dmitri Smirnov 12A Inglise keel Olga Nagibina IV koht
      aineolümpiaad Piirkonnavoor
  • Konstantin Tkatš 12A Matemaatika Niina Ložkina III koht
      aineolümpiaad Piirkonnavoor
    Konstantin Tkatš 12A Füüsika Ljudmila Moškova III koht
      aineolümpiaad Piirkonnavoor
  • Grigori Tureev 12A Vene keel Ljudmila Skokova II koht
      "aineolümpiaad püh.Romanovi Perekonnale" Riiklik voor
  • Sofja Bolšakova 12A Inglise Keel Olga Nagibina III Koht
      "aineolümpiaad kõnevõistlused" Piirkonnavoor
  • Margarita Bogatenkova 12A Vene keel N.Ostroverhova V/VII koht
      "aineolümpiaad Vene karuke" "Rahvusvaheline olümpiaad"
  • Kristina Juhhimenko 12A Vene keel Ljudmila Skokova IX/X koht
      "aineolümpiaad Vene karuke" "Rahvusvaheline olümpiaad"

 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva