Andekate õpilaste tabel 2017.-2018. õppeaasta

   
 
 
Nr.  Õpilane  Klass   Aine   Õpetaja   Saavutus   Saavutustetase     
1. Bahhir Nikita 10A Inglise keel Hmelkova Olga
2. Fjodorova Ksenija 10A Kirjandus Skokova Ljudmila
3. Suvorova Milena 10A Geograafia (inimgeograafia) Zhurina Veronika
4. Tomitšik Levi 10A Geograafia (inimgeograafia) Zhurina Veronika
5. Seliverstov Daniil 10B Inglise keel Lend Ljudmila
6. Danilin Ivan 11A Majandusõpetus Vassiljeva Jelena
7. Kozlov Dmitri 11A Majandusõpetus Vassiljeva Jelena
8. Nekhozhina Alesja 11A Eesti keel Petrova Alevtina
9. Semjonova Natalia 11A Majandusõpetus Vassiljeva Jelena
10. Trohhatšov Aleksandr 11A Majandusõpetus Vassiljeva Jelena
11A Inglise keel Hmelkova Olga
11A Ajalugu Birsanova Natalia
11. Markelov Dmitri 12A Inglise keel Lend Ljudmila
12. Nossov Aleksandr 12A Majandusõpetus Vassiljeva Jelena
13. Rattik Artjom 12A Geograafia (inimgeograafia) Rasstryguina Natalia
12A Majandusõpetus Vassiljeva Jelena
14. Sovetnõi Leonid 12A Majandusõpetus Vassiljeva Jelena
15. Belov Kirill 3B Matemaatika Podpovedkina Tatjana
16. Pavlov Aleksandr 3B Matemaatika Podpovedkina Tatjana
17. Puhtejeva Jelizaveta 3B Matemaatika Podpovedkina Tatjana
18. Kišuns Anna 3D Matemaatika Gukova Oksana
19. Orekhova Lilia 3D Matemaatika Gukova Oksana
20. Savosto Daniil 3D Matemaatika Gukova Oksana
21. Treiberg Marika 3D Matemaatika Gukova Oksana
22. Agarkova Jekaterina 4C Eesti keel Moissejenko Oksana
23. Skazovatova Evelina 4C Eesti keel Moissejenko Oksana
24. Fedorov Migel 4D Eesti keel Moissejenko Oksana
25. Cherenkova Darja 5A Matemaatika Gomzjakova Irina
26. Gavrilova Aljona 5A Vene keel Skokova Ljudmila
27. Kostishchin Maxim 5A Eesti keel Aleksandrova Ljudmila
5A Matemaatika Gomzjakova Irina
28. Markelov Daniil 5A Inglise keel Ljudvig Veronika
29. Polištšuk Polina 5A Eesti keel Okuneva Tatjana
5A Matemaatika Gomzjakova Irina
5A Vene keel Skokova Ljudmila
30. Starinštšikova Kristina 5A Eesti keel Aleksandrova Ljudmila
5A Inglise keel Shcherbinina Olga
31. Pantelejev Artjom 5B Inglise keel Shcherbinina Olga
32. Rumjantseva Olesja 6A Ajalugu Sile Tatjana
33. Semenova Katerina 6A Eesti keel Laiksoo Kätlin
34. Kirsanova Darja 6B Eesti keel Okuneva Tatjana
35. Smetanina Jekaterina 6B Eesti keel Okuneva Tatjana
36. Sokolova Maria 6B Eesti keel Okuneva Tatjana
37. Issakov Aleksei 6C Eesti keel Laiksoo Kätlin
6C Inglise keel Vlasova Natalja
6C Matemaatika Zjusko Alevtina
38. Oleinik Nikita 6C Inglise keel Vlasova Natalja
6C Eesti keel Laiksoo Kätlin
6C Ajalugu Birsanova Natalia
39. Salnikova Aljona 6C Eesti keel Laiksoo Kätlin
40. Afanaseva Darja 7A Eesti keel Okuneva Tatjana
41. Gerassimov Vladislav 7A Eesti keel Okuneva Tatjana
42. Nefedova Anastasia 7A Eesti keel Okuneva Tatjana
43. Rõtškov Artjom 7A Matemaatika Lozhkina Niina
44. Svetlanov Daniil 7A Ajalugu Sile Tatjana
7A Geograafia (loodusgeograafia) Zhurina Veronika
7A Inglise keel Vlasova Natalja
7A Geograafia (loodusgeograafia) Rasstryguina Natalia
7A Eesti keel Bahramova Irina
45. Sinitsõna Anastassija 7B  mitteatesteeritud Rasstryguina Natalia
46. Dorofeeva Valerija 7C Matemaatika Lozhkina Niina
47. Maksimkin Mark 8A Ajalugu Sile Tatjana
8A Eesti keel Aleksandrova Ljudmila
48. Teppo Livia 8A Eesti keel Aleksandrova Ljudmila
49. Tšassovskihh Kristian 8A Bioloogia Imaeva Rima
8A Geograafia (loodusgeograafia) Rasstryguina Natalia
8A Keemia Rumjantseva Ljudmila
8A Matemaatika Zjusko Alevtina
8A Füüsika Moškova Ljudmila
50. Võip Martin 8A Matemaatika Zjusko Alevtina
8A Ajalugu Sile Tatjana
8A Bioloogia Imaeva Rima
8A Füüsika Moškova Ljudmila
51. Ritter Ilona 9A Ajalugu Sile Tatjana
52. Rõžikova Darja 9B Bioloogia Imaeva Rima
53. Sovetnikov Nikolai 9B Keemia Rumjantseva Ljudmila
9B Matemaatika Lozhkina Niina
9B Ajalugu Birsanova Natalia
9B Füüsika Moškova Ljudmila