UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Keel                      
 

 

Kalendrit avama 

 

 



 

◊ Õppe- ja kasvatusprotsess › Õppeprotsessi plaanid › Aula tunniplaan

Aula tunniplaan

       

15.10.18 - 21.10.18

  Esmaspäev - 15.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  3C,  Kostenkova M.
 12:00-12:45 5  1B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4B,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  7-9.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  7-9.,  Skripnitšenko L.
  Teisipäev - 16.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  1C,  Skripnitšenko L.
 09:00-09:45 2  Proov,  Ignatjeva A.
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  Proov,  Ignatjeva A.
 12:00-12:45 5  2B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  3A,  Bogatova H.
 13:55-14:40 7  3D,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  5-11.,  Skripnitšenko L.
  Kolmapäev - 17.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  3C,  Kostenkova M.
 09:00-09:45 2  11B,  Minitš M.
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  9A,  Minitš M.
 12:00-12:45 5  1B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  Üritus,  Gomzjakova I.
 13:55-14:40 7  Üritus,  Gomzjakova I.
 14:50-15:35 8  10B,  Minitš M.
  Neljapäev - 18.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  Proov,  Ignatjeva A.
 11:00-11:45 4  1A,  Skripnitšenko L.
 12:00-12:45 5  1C,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4-5.,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  7-9.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  7-9.,  Skripnitšenko L.
  Reede - 19.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  Üritus,  Varakina N.
 12:00-12:45 5  3D,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4-5.,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  5-11.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  

22.10.18 - 28.10.18

  Esmaspäev - 22.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  1B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4B,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  7-9.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  7-9.,  Skripnitšenko L.
  Teisipäev - 23.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  1C,  Skripnitšenko L.
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  2B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  3D,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  5-11.,  Skripnitšenko L.
  Kolmapäev - 24.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  11B,  Minitš M.
 10:00-10:45 3  Üritus,  Gukova O.
 11:00-11:45 4  9A,  Minitš M.
 12:00-12:45 5  1B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  3B,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  10B,  Minitš M.
  Neljapäev - 25.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  1A,  Skripnitšenko L.
 12:00-12:45 5  1C,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4-5.,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  7-9.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  7-9.,  Skripnitšenko L.
  Reede - 26.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  3D,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4-5.,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  5-11.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  

29.10.18 - 04.11.18

  Esmaspäev - 29.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  1B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4B,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  7-9.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  7-9.,  Skripnitšenko L.
  Teisipäev - 30.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  1C,  Skripnitšenko L.
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  2B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  3D,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  5-11.,  Skripnitšenko L.
  Kolmapäev - 31.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  11B,  Minitš M.
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  9A,  Minitš M.
 12:00-12:45 5  1B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  3B,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  11B,  Minitš M.
 14:50-15:35 8  10B,  Minitš M.
  Neljapäev - 01.11.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  1A,  Skripnitšenko L.
 12:00-12:45 5  1C,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4-5.,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  7-9.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  7-9.,  Skripnitšenko L.
  Reede - 02.11.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  3D,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4-5.,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  5-11.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  

 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva