UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Keel                      
 

 

Kalendrit avama 

 

 



 

◊ Õppe- ja kasvatusprotsess › Õppeprotsessi plaanid › Sulearvutiklassi(15) tunniplaan

Sulearvutiklassi(15) tunniplaan

         

15.10.18 - 21.10.18

  Esmaspäev - 15.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  3C,  Kostenkova M.
 09:00-09:45 2  6A,  Gomzjakova I.
 10:00-10:45 3  3D,  Tvoronovitš J.
 11:00-11:45 4  Üritus,  Fedorova T.
 12:00-12:45 5  2A,  Sovetnaja T.
 13:00-13:45 6  2A,  Sovetnaja T.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Teisipäev - 16.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  3A,  Bogatova H.
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  11,  Gomzjakova I.
 11:00-11:45 4  4A,  Zjusko A.
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  Üritus,  Mištšenko A.
 14:50-15:35 8  Üritus,  Fedorova T.
  Kolmapäev - 17.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  4A,  Zjusko A.
 09:00-09:45 2  9B,  Iakovleva E.
 10:00-10:45 3  8B,  Butkevitš A.
 11:00-11:45 4  8C,  Butkevitš A.
 12:00-12:45 5  Üüritused,  Gomzjakova I.
 13:00-13:45 6  Üritus,  Gomzjakova I.
 13:55-14:40 7  Üritus,  Gomzjakova I.
 14:50-15:35 8  
  Neljapäev - 18.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  1A,  Gukova O.
 09:00-09:45 2  Üritus,  Gukova O.
 10:00-10:45 3  7C,  Butkevitš A.
 11:00-11:45 4  9A,  Butkevitš A.
 12:00-12:45 5  2C,  Malinova J.(5)
 13:00-13:45 6  4D,  Adam O.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Reede - 19.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  6C,  Gomzjakova I.
 09:00-09:45 2  4A,  Zjusko A.
 10:00-10:45 3  8C,  Mištšenko A.
 11:00-11:45 4  9C,  Iakovleva E.
 12:00-12:45 5  2C,  Malinova J.(5)
 13:00-13:45 6  6A,  Gomzjakova I.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  

22.10.18 - 28.10.18

  Esmaspäev - 22.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  3C,  Kostenkova M.
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  8B,  Mištšenko A.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Teisipäev - 23.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  2C,  Malinova J.(7)
 13:55-14:40 7  Robootika,  Gomzjakova I.
 14:50-15:35 8  
  Kolmapäev - 24.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  Üüritused,  Fedorova T.
 10:00-10:45 3  Üüritused,  Fedorova T.
 11:00-11:45 4  Üüritused,  Fedorova T.
 12:00-12:45 5  Üüritused,  Fedorova T.
 13:00-13:45 6  2C,  Malinova J.(7)
 13:55-14:40 7  Üüritused,  Fedorova T.
 14:50-15:35 8  
  Neljapäev - 25.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  2C,  Malinova J.(5)
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Reede - 26.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  8C,  Mištšenko A.
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  2C,  Malinova J.(5)
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  

29.10.18 - 04.11.18

  Esmaspäev - 29.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  3C,  Kostenkova M.
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  8B,  Mištšenko A.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Teisipäev - 30.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  2C,  Malinova J.(7)
 13:55-14:40 7  Robootika,  Gomzjakova I.
 14:50-15:35 8  
  Kolmapäev - 31.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  2C,  Malinova J.(7)
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Neljapäev - 01.11.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  2C,  Malinova J.(5)
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Reede - 02.11.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  8C,  Mištšenko A.
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  2C,  Malinova J.(5)
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  

 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva