UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Keel                     

Kalendrit avama 

 

 



 

◊ Õppe- ja kasvatusprotsess › Õppeprotsessi plaanid › Sulearvutiklassi(15) tunniplaan

Sulearvutiklassi(15) tunniplaan

         

23.04.18 - 29.04.18

  Esmaspäev - 23.04.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  5A,  Gomzjakova I.
 09:00-09:45 2  4B,  Moissejenko O.
 10:00-10:45 3  7B,  Butkevitš A.
 11:00-11:45 4  4D,  Gomzjakova I.
 12:00-12:45 5  5B,  Moissejenko O.
 13:00-13:45 6  9C,  Moissejenko O.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Teisipäev - 24.04.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  4B,  Minitš M.
 09:00-09:45 2  5C,  Solovjova A.
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  4D,  Gomzjakova I.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Kolmapäev - 25.04.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  7B,  Imaeva R.
 10:00-10:45 3  5C,  Gomzjakova I.
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  4C,  Moissejenko O.
 13:00-13:45 6  4D,  Moissejenko O.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Neljapäev - 26.04.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  4D,  Moissejenko O.
 10:00-10:45 3  4C,  Moissejenko O.
 11:00-11:45 4  2A,  Bogatova H.
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  7C,  Gomzjakova I.
 13:55-14:40 7  7C,  Gomzjakova I.
 14:50-15:35 8  
  Reede - 27.04.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  3A,  Moissejenko O.
 09:00-09:45 2  6B,  Mištšenko A.
 10:00-10:45 3  6B,  Fedorova T.
 11:00-11:45 4  6A,  Fedorova T.
 12:00-12:45 5  Koosolek,  Mištšenko A.
 13:00-13:45 6  6D,  Iakovleva E.
 13:55-14:40 7  Koosolek,  Mištšenko A.
 14:50-15:35 8  Koosolek,  Mištšenko A.

30.04.18 - 06.05.18

  Esmaspäev - 30.04.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Teisipäev - 01.05.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Kolmapäev - 02.05.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  4C,  Moissejenko O.
 13:00-13:45 6  4D,  Moissejenko O.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Neljapäev - 03.05.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  4C,  Moissejenko O.
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Reede - 04.05.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  3A,  Moissejenko O.
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  6D,  Iakovleva E.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  

07.05.18 - 13.05.18

  Esmaspäev - 07.05.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  5B,  Adam O.
 09:00-09:45 2  3B,  Adam O.
 10:00-10:45 3  3D,  Adam O.
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  3A,  Adam O.
 13:00-13:45 6  3A,  Adam O.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Teisipäev - 08.05.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  7B,  Butkevitš A.
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Kolmapäev - 09.05.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  4C,  Moissejenko O.
 13:00-13:45 6  4D,  Moissejenko O.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Neljapäev - 10.05.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Reede - 11.05.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  

 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva