UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Keel                     

Kalendrit avama 

 

 



 

◊ Õppe- ja kasvatusprotsess › Õppeprotsessi plaanid › Asendustunnid

Asendustunnid

 30.04.2018  (Esmaspäev)

Digiõppepäev

(26/04/2018   10:49:28)



 01.05.2018  (Teisipäev)

(26/04/2018   10:49:53)



 02.05.2018  (Kolmapäev)

(26/04/2018   10:50:07)



 03.05.2018  (Neljapäev)

(26/04/2018   13:23:10)



 27.04.2018  (Reede)

Asendustundide plaan 27. aprill 2018  (reede)          
          
1.-2.tund  Matemaatika proovieksam 10A/B klass        
          
      Kabineti vahetus    
      402 kabinet    
1.tund  5D  klass  Ajalugu  404 kab  Birsanova, Natalja
2.tund  5A  ruhm  Eesti keel  107 kab  Okuneva, Tatjana
3.tund  7A  ruhm  Eesti keel  202 kab  Okuneva, Tatjana
          
      403 kabinet    
1.tund  8B  klass  Geograafia  207 kab  Rasstryguina, Natalia
2.tund  9C  klass  Geograafia  207 kab  Rasstryguina, Natalia
3.tund  7B  klass  Geograafia  207 kab  Rasstryguina, Natalia
          
      405 kabinet    
1.tund  9C  klass  Keemia  206 kab  Rumjantseva, Ljudmila
2.tund  11B  ruhm  Eesti keel  407 kab  Sepp Christi
          
      406 kabinet    
1.tund  8B  ruhm  Inglise keel    2.-ks tunniks!
2.tund  7A  klass  Geograafia  407 kab  Zhurina, Veronika
          
      Fedorova, Tatjana    
1.tund  4B  klass  Matemaatika    2.-ks tunniks!
6.tund  4B  klass  Matemaatika  404 kab  Fedorova, Tatjana
          
      Gomzjakova, Irina    
1.tund  5C  klass  Matemaatika    2.-ks tunniks!
2.tund  7C  ruhm  Eesti keel  203 kab  Gnevaseva, Julia
  7C  ruhm  Eesti keel  208 kab  Solovjova Arina
      1. tunni asemel    
3.tund  5A  klass  Matemaatika  206 kab  Dubtsak, Anna
          
      Lozhkina, Nina    
1.tund  5B  klass  Matemaatika    2.-ks tunniks!
2.tund  7A  klass  Kehaline kasvatus    Moissejeva, Niina
      1. tunni asemel    
3.tund  12A  klass  Matemaatika    Iseseisvalt
          
      Iakovleva, Evgeniia    
1.tund  4A  klass  Matemaatika    2.-ks tunniks!
2.tund  7B  klass  Matemaatika  206 kab  Tjuleneva, Julia
3.tund  8B  klass  Matemaatika  304 kab  Rumjantseva, Ljudmila
5.tund  4C  klass  Matemaatika    Koju!
6.tund  6D  klass  Matemaatika    Koju!
          
      Zjusko, Alevtina    
1.tund  6C  klass  Matemaatika    2.-ks tunniks!
2.tund  8A  klass  Matemaatika  202 kab  Ostroverhova, Natalia
3.tund  12A  klass  Matemaatika    Iseseisvalt
          
      Imaeva, Rima    
3.tund  5C  klass  Loodusopetus  205 kab  Aleksejeva, Valeria
          
      Kravchenko, Ekaterina    
4.tund  2B  klass  Kunst  311 kab  Solovjova Arina
          
      Jankovskaja, Dina    
2.tund  4B  klass  Eesti keel  101 kab  Laiksoo, Katlin
          
5.tund  4A  klass  Vene keel    Koju!

      Mazinskaja Darja    
1.tund  4C  ruhm  Inglise keel    2.-ks tunniks!
2.tund  5C  klass  Inglise keel  301 kab  Vlasova, Natalia
3.tund  4B  klass  Inglise keel  103 kab  Adam, Olga
4.tund  4A  ruhm  Inglise keel    Koju!
5.tund  5D  klass  Inglise keel  301 kab  Vlasova, Natalia

(26/04/2018   13:24:32)



 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva