UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Keel                      
 

 

Kalendrit avama 

 

 



 

◊ Õppe- ja kasvatusprotsess › Õppeprotsessi plaanid › Arvutiklassi tunniplaan

Arvutiklassi tunniplaan

       

21.01.19 - 27.01.19

  Esmaspäev - 21.01.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  3A,  Bogatova H.
 09:00-09:45 2  11B,  Suvorova I.
 10:00-10:45 3  6A,  Ljudvig V.
 11:00-11:45 4  10B,  Suvorova I.
 12:00-12:45 5  12A,  Suvorova I.
 13:00-13:45 6  8B,  Mištšenko A.
 13:55-14:40 7  10B,  Suvorova I.
 14:50-15:35 8  
  Teisipäev - 22.01.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  10,  Vassiljeva J.
 09:00-09:45 2  11B,  Suvorova I.
 10:00-10:45 3  10B,  Suvorova I.
 11:00-11:45 4  9C,  Zhukova K.
 12:00-12:45 5  10B,  Lend L.
 13:00-13:45 6  3B,  Kravchenko E.
 13:55-14:40 7  9B,  Vassiljeva J.
 14:50-15:35 8  11,  Suvorova I.
  Kolmapäev - 23.01.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  11,  Vassiljeva J.
 09:00-09:45 2  10B,  Suvorova I.
 10:00-10:45 3  10B,  Suvorova I.
 11:00-11:45 4  12A,  Suvorova I.
 12:00-12:45 5  12A,  Suvorova I.
 13:00-13:45 6  3B,  Kravchenko E.
 13:55-14:40 7  10,  Suvorova I.
 14:50-15:35 8  
  Neljapäev - 24.01.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  11,  Vassiljeva J.
 09:00-09:45 2  12A,  Suvorova I.
 10:00-10:45 3  11B,  Suvorova I.
 11:00-11:45 4  12A,  Lend L.
 12:00-12:45 5  10B,  Suvorova I.
 13:00-13:45 6  3D,  Tvoronovitš J.
 13:55-14:40 7  9C,  Vassiljeva J.
 14:50-15:35 8  11A,  Suvorova I.
  Reede - 25.01.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  12A,  Vassiljeva J.
 09:00-09:45 2  7D,  Iakovleva E.
 10:00-10:45 3  8C,  Mištšenko A.
 11:00-11:45 4  10B,  Suvorova I.
 12:00-12:45 5  8A,  Mištšenko A.
 13:00-13:45 6  11B,  Bahramova I.
 13:55-14:40 7  12,  Suvorova I.
 14:50-15:35 8  11B,  Suvorova I.

28.01.19 - 03.02.19

  Esmaspäev - 28.01.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  3A,  Bogatova H.
 09:00-09:45 2  11B,  Suvorova I.
 10:00-10:45 3  6A,  Ljudvig V.
 11:00-11:45 4  10B,  Suvorova I.
 12:00-12:45 5  12A,  Suvorova I.
 13:00-13:45 6  8B,  Mištšenko A.
 13:55-14:40 7  10B,  Suvorova I.
 14:50-15:35 8  
  Teisipäev - 29.01.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  10,  Vassiljeva J.
 09:00-09:45 2  11B,  Suvorova I.
 10:00-10:45 3  10B,  Suvorova I.
 11:00-11:45 4  9C,  Zhukova K.
 12:00-12:45 5  10B,  Lend L.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  9B,  Vassiljeva J.
 14:50-15:35 8  11,  Suvorova I.
  Kolmapäev - 30.01.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  11,  Vassiljeva J.
 09:00-09:45 2  10B,  Suvorova I.
 10:00-10:45 3  10B,  Suvorova I.
 11:00-11:45 4  12A,  Suvorova I.
 12:00-12:45 5  12A,  Suvorova I.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  10,  Suvorova I.
 14:50-15:35 8  
  Neljapäev - 31.01.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  11,  Vassiljeva J.
 09:00-09:45 2  12A,  Suvorova I.
 10:00-10:45 3  11B,  Suvorova I.
 11:00-11:45 4  12A,  Lend L.
 12:00-12:45 5  10B,  Suvorova I.
 13:00-13:45 6  3D,  Tvoronovitš J.
 13:55-14:40 7  9C,  Vassiljeva J.
 14:50-15:35 8  11A,  Suvorova I.
  Reede - 01.02.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  12A,  Vassiljeva J.
 09:00-09:45 2  7D,  Iakovleva E.
 10:00-10:45 3  8C,  Mištšenko A.
 11:00-11:45 4  10B,  Suvorova I.
 12:00-12:45 5  8A,  Mištšenko A.
 13:00-13:45 6  11B,  Bahramova I.
 13:55-14:40 7  12,  Suvorova I.
 14:50-15:35 8  11B,  Suvorova I.

04.02.19 - 10.02.19

  Esmaspäev - 04.02.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  3A,  Bogatova H.
 09:00-09:45 2  11B,  Suvorova I.
 10:00-10:45 3  6A,  Ljudvig V.
 11:00-11:45 4  10B,  Suvorova I.
 12:00-12:45 5  12A,  Suvorova I.
 13:00-13:45 6  8B,  Mištšenko A.
 13:55-14:40 7  10B,  Suvorova I.
 14:50-15:35 8  
  Teisipäev - 05.02.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  10,  Vassiljeva J.
 09:00-09:45 2  11B,  Suvorova I.
 10:00-10:45 3  10B,  Suvorova I.
 11:00-11:45 4  9C,  Zhukova K.
 12:00-12:45 5  10B,  Lend L.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  9B,  Vassiljeva J.
 14:50-15:35 8  11,  Suvorova I.
  Kolmapäev - 06.02.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  11,  Vassiljeva J.
 09:00-09:45 2  10B,  Suvorova I.
 10:00-10:45 3  10B,  Suvorova I.
 11:00-11:45 4  12A,  Suvorova I.
 12:00-12:45 5  12A,  Suvorova I.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  10,  Suvorova I.
 14:50-15:35 8  
  Neljapäev - 07.02.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  12A,  Suvorova I.
 10:00-10:45 3  11B,  Suvorova I.
 11:00-11:45 4  12A,  Lend L.
 12:00-12:45 5  10B,  Suvorova I.
 13:00-13:45 6  3D,  Tvoronovitš J.
 13:55-14:40 7  9C,  Vassiljeva J.
 14:50-15:35 8  11A,  Suvorova I.
  Reede - 08.02.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  12A,  Vassiljeva J.
 09:00-09:45 2  7D,  Iakovleva E.
 10:00-10:45 3  8C,  Mištšenko A.
 11:00-11:45 4  10B,  Suvorova I.
 12:00-12:45 5  8A,  Mištšenko A.
 13:00-13:45 6  11B,  Bahramova I.
 13:55-14:40 7  12,  Suvorova I.
 14:50-15:35 8  11B,  Suvorova I.

 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva