UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Keel                      
 

 

Kalendrit avama 

 

 



 

◊ Õppe- ja kasvatusprotsess › Õppeprotsessi plaanid › Tunniplaan

Tunniplaan

Kinnitatud direktori 22.09.09 käskkirjaga nr 20-Ü

 

1.-4. klasside päevakava
 
ringid:    08:05 - 08:50
2 tund:    09:00 - 09:45
3 tund:    10:00 - 10:45
4 tund:    11:00 - 11:45
5 tund:    12:00 - 12:45
6 tund:    13:00 - 13:45
7 tund:    13:55 - 14:40
 
5.-12. klasside päevakava
 
1 tund:    08:05 - 08:50
2 tund:    09:00 - 09:45
3 tund:    10:00 - 10:45
4 tund:    11:00 - 11:45
5 tund:    12:00 - 12:45
6 tund:    13:00 - 13:45
7 tund:    13:55 - 14:40
8 tund:    14:50 - 15:35
 

Asendustunnid

 27.05.2019  (Esmaspäev)

Asendustundide plaan 27. mai 2019 (esmaspäev)          

      Rumjantseva, Ljudmila    
2.tund  8A  klass  Ajalugu  405 kab  Sile, Tatjana
      reede 31.05.  1. tunni asemel  
3.tund  9A  klass  Ajalugu  405 kab  Sile, Tatjana
      teisipäev 28.05.  3. tunni asemel  
4.tund  11A  klass  Keemia    Iseseisvalt
5.tund  7B  klass  Ajalugu  405 kab  Sile, Tatjana
      1. tunni asemel    
6.tund  10B  klass  Keemia    Iseseisvalt
7.tund  10A  klass  Keemia    Iseseisvalt

      Kameneva Irina    
2.tund  9B  ruhm  Matemaatika  306 kab  Kameneva Irina
3.tund  9C  ruhm  Matemaatika  306 kab  Kameneva Irina

      Guroljova, Larissa    
2.tund  3B  klass  Inglise keel  311 kab  Postolenko, Manuelle
3.tund  4A  ruhm  Kehaline kasvatus    Rossev, Andrei
6.tund  3C  ruhm  Inglise keel    Koju!

      Gukova, Oksana    
  Ljudvig, Veronika täidab 1A klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  1A  klass  Inglise keel  222 kab  Ljudvig, Veronika
      5. tunni asemel    
3.tund  1A  klass  Vene keel  222 kab  Sovetnaja, Tatjana
4.tund  1A  klass  Tooopetus    Koju!

  9B  klass  Ajalugu  2.-ks tunniks!  

(23/05/2019   11:21:17)



 28.05.2019  (Teisipäev)

(22/05/2019   08:52:28)



 22.05.2019  (Kolmapäev)

Asendustundide plaan 22. mai  2019 (kolmapäev)          

      Rumjantseva, Ljudmila    
2.tund  8C  klass  Keemia  405 kab  Raud, Anna
3.tund  9C  klass  Kehaline kasvatus    Rossev, Andrei
6.tund  9B  klass  Ajalugu  405 kab  Birsanova, Natalja
      esmaspäev 27.05.  1. tunni asemel  

      Postolenko, Manuelle    
1.tund  2C  ruhm  Inglise keel    2.-ks tunniks!
3.tund  3E  ruhm  Vene keel  216 kab  Solovjova, Arina
4.tund  4A  ruhm  Kehaline kasvatus    Koju!
5.tund  3A  klass  Inglise keel  217 kab  Adam, Olga
6.tund  3D  ruhm  Inglise keel    Koju!
7.tund  11B  ruhm  Inglise keel    Iseseisvalt
          
      Kameneva Irina    
2.tund  9B  rühm  Matemaatika  409 kab  Kameneva Irina
3.tund  9B  rühm  Matemaatika  405 kab  Kameneva Irina

      Guroljova, Larissa    
1.tund  2C  ruhm  Inglise keel  401 kab  Vlasova, Natalia
3.tund  3C  klass  Inglise keel  219 kab  Ljudvig, Veronika
4.tund  4A  klass  Inglise keel    Koju!
5.tund  7D  klass  Inglise keel  308 kab  Butkevits, Alla
7.tund  9B  ruhm  Inglise keel    Koju!

5.tund  4A  klass  Vene keel  Koju!  

(22/05/2019   08:52:19)



 23.05.2019  (Neljapäev)

Asendustundide plaan 23.mai 2019 (neljapäev)          

1.-3.tund  11A/B  klass  Inglise keele test  102 kab  Hmelkova, Olga
1.-3.tund  11A/B  klass  Inglise keele test  109 kab  Lend, Ljudmila

      102 kabineti vahetus    
1.tund  5B  klass  Loodusopetus  409 kab  Zhurina, Veronika
2.tund  9A  klass  Uhiskonnaopetus  302 kab  Dzalalov, Sergei
3.tund  11A  klass  Geograafia  204 kab  Zhurina, Veronika

      109 kabineti vahetus    
1.tund  9C  ruhm  Inglise keel  107 kab  Ljudvig, Veronika

      Rumjantseva, Ljudmila    
3.tund  7B  klass  Loodusopetus  405 kab  Aleksejeva, Valeria
4.tund  9C  ruhm  Eesti keel  405 kab  Moissejenko, Oksana
  9C  ruhm  Eesti keel  204 kab  Zukova, Kristina
      reede 24.05.  6. tunni asemel  
5.tund  9B  klass  Kehaline kasvatus    Rossev, Andrei
      6. tunni asemel    
6.tund  10B  klass  Keemia    Iseseisvalt

      Timoskin, Arno    
1.tund  4B  ruhm  Tehnoloogiaopetus  001 kab  Starsova, Jelena
3.tund  7A  ruhm  Tehnoloogiaopetus  001 kab  Starsova, Jelena
4.tund  7A  ruhm  Tehnoloogiaopetus  001 kab  Starsova, Jelena
5.tund  6A  ruhm  Tehnoloogiaopetus  001 kab  Starsova, Jelena
6.tund  6A  ruhm  Tehnoloogiaopetus  001 kab  Starsova, Jelena

      Kanev, Andrei    
2.tund  6B  ruhm  Kehaline kasvatus    Vasilieva, Vera
4.tund  6A  ruhm  Kehaline kasvatus    Vasilieva, Vera
5.tund  4B  ruhm  Kehaline kasvatus    Koju!

      Guroljova, Larissa    
2.tund  4A  ruhm  Tehnoloogiaopetus    Ignatjeva, Anna
3.tund  4A  klass  Kehaline kasvatus    Postolenko, Manuelle
5.tund  7D  klass  Inglise keel  208 kab  Butkevits, Alla
6.tund  3B  ruhm  Inglise keel    Koju!
7.tund  9B  ruhm  Inglise keel    Koju!

(22/05/2019   13:24:31)



 24.05.2019  (Reede)

DIGI PÄEV

(22/05/2019   13:25:05)



1A klass

1B klass

1C klass

1D klass

2A klass

2B klass

2C klass

3A klass

3B klass

3C klass

3D klass

3E klass

4A klass

4B klass

4C klass

4D klass

5A klass

5B klass

5C klass

5D klass

5E klass

6A klass

6B klass

6C klass

6D klass

6E klass

7A klass

7B klass

7C klass

7D klass

8A klass

8B klass

8C klass

9A klass

9B klass

9C klass

10A klass

10B klass

11A klass

11B klass

12A (1 rühm)

12A (2 rühm)

 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva