UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, faks: +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Keel                     

Kalendrit avama 

 

 



 

◊ Õppe- ja kasvatusprotsess › Õppeprotsessi plaanid › Tunniplaan

Tunniplaan

Kinnitatud direktori 22.09.09 käskkirjaga nr 20-Ü

 

1.-4. klasside päevakava
 
ringid:    08:05 - 08:50
2 tund:    09:00 - 09:45
3 tund:    10:00 - 10:45
4 tund:    11:00 - 11:45
5 tund:    12:00 - 12:45
6 tund:    13:00 - 13:45
7 tund:    13:55 - 14:40
 
5.-12. klasside päevakava
 
1 tund:    08:05 - 08:50
2 tund:    09:00 - 09:45
3 tund:    10:00 - 10:45
4 tund:    11:00 - 11:45
5 tund:    12:00 - 12:45
6 tund:    13:00 - 13:45
7 tund:    13:55 - 14:40
8 tund:    14:50 - 15:35
 

Asendustunnid

 30.10.2017  (Esmaspäev)

Asendustundide plaan 30. oktoober 2017 (esmaspäev)          

      Bahramova, Irina    
6.tund  7A  ruhm  Eesti keel    Koju!

      Ljudvig, Veronika    
1.tund  8C  ruhm  Inglise keel    2.-ks tunniks!
2.tund  3B  klass  Inglise keel  315 kab  Adam, Olga
3.tund  5A  klass  Inglise keel  409 kab  Shcherbinina, Olga
4.tund  6C  klass  Inglise keel  301 kab  Vlasova, Natalia
5.tund  2C  ruhm  Inglise keel    Koju!
6.tund  3A  ruhm  Inglise keel    Koju!

(19/10/2017   11:16:05)



 31.10.2017  (Teisipäev)

(19/10/2017   09:04:05)



 01.11.2017  (Kolmapäev)

(19/10/2017   09:04:18)



 19.10.2017  (Neljapäev)

Asendustundide plaan 19.oktoober 2017 (neljapäev)          
          
  4A/4D klass on õppereisil        
  4A/4D  klassi õpilased, kes  ei osale õppereisist õpivad 4A klassi tunniplaani järgi        
          
      Fedorova, Tatjana    
1.tund  9A  klass  Matemaatika    2.-ks tunniks!
2.tund  6A  klass  Matemaatika    3.-ks tunniks!
4.tund  6B  klass  Vene keel  404 kab  Zolotareva, Larisa
      20.10. (reede) 6. tunni asemel    
5.tund  9A  klass  Matemaatika  404 kab  Moissejeva, Niina

      Tjuleneva, Julia    
2.tund  9D  klass  Vene keel    3.-ks tunniks!
3.tund  2E  klass  Vene keel    Dreval, Natalja
4.tund  4A  klass  Vene keel  306 kab  Skokova, Ljudmila
5.tund  7B  klass  Vene keel  304 kab  Ostroverhova, Natalia
          
      Vlasova, Natalia    
1.tund  5C  ruhm  Inglise keel    2.-ks tunniks!
3.tund  6D  ruhm  Inglise keel  301 kab  Rasstryguina, Natalia
4.tund  7C  klass  Inglise keel  301 kab  Shcherbinina, Olga
5.tund  4D  ruhm  Inglise keel    õppereis
6.tund  5D  ruhm  Inglise keel    Koju!

      Aleksejeva, Valeria    
6.tund  11A  klass  Vene keel  306 kab  Skokova, Ljudmila
      17.10.(teisipäev)  6. tunni asemel  

      Moissejenko, Oksana    
6.tund  9C  klass  Eesti keel  208 kab  Zolotareva, Larisa

      Kanev, Andrei    
1.tund  6A  klass  Kehaline kasvatus    3.-ks tunniks!
3.tund  6B  klass  Kehaline kasvatus    Misnik, Julia

      Kiisk Sofja    
1.tund  4A  ruhm  Eesti keel    2.-ks tunniks!
3.tund  9D  klass  Eesti keel  223 kab  Tarasevich, Sergey
7.tund  7C  ruhm  Eesti keel    Koju!

  4A  ruhm  Kiisk Sofja  2.-ks tunniks!  
  5C  ruhm  Vlasova, Natalia  2.-ks tunniks!  
  6A  klass  3.-ks tunniks!    
  9A  klass  2.-ks tunniks!    
  9D  klass  3.-ks tunniks!    

      Ljudvig, Veronika    
1.tund  5A  ruhm  Inglise keel    Gomzjakova, Irina
2.tund  3B  ruhm  Eesti keel  315 kab  Podpovedkina, Tatjana
3.tund  6D  ruhm  Kehaline kasvatus  204 kab  Moissejeva, Niina
5.tund  3C  ruhm  Inglise keel  316 kab  Dubtsak, Anna

(19/10/2017   08:35:24)



 20.10.2017  (Reede)

        
Asendustundide plaan 20.oktoober 2017 (reede)          
          
    6C klass on õppereisil    (Tarjan, Alevtina)  
  6C  klassi õpilased, kes  ei osale õppereisist õpivad 6A klassi tunniplaani järgi        
          
      Aleksejeva, Valeria  konverentsil  
  Rumjantseva, Ljudmila  täidab 11A/B klassi klassijuhataja ülesanded                 
2.tund  9A  klass  Bioloogia    3.-ks tunniks!
3.tund  10A  klass  Bioloogia    Iseseisvalt
4.tund  6B  klass  Bioloogia  304 kab  Birsanova, Natalja
6.tund  7A  klass  Bioloogia    Koju!
8.tund  11A  klass  Bioloogia    Iseseisvalt
          
      Kiisk Sofja    
1.tund  7C  ruhm  Eesti keel    2.-ks tunniks!
          
      Ljudvig, Veronika    
1.tund  4C  ruhm  Inglise keel    2.-ks tunniks!
2.tund  3C  klass  Inglise keel  316 kab  Adam, Olga
3.tund  6D  klass  Inglise keel  301 kab  Vlasova, Natalia
6.tund  6C  ruhm  Inglise keel    Koju!
          
      Lozhkina, Nina    
6.tund  10A/B  klass  Matemaatika    Iseseisvalt
          
      Skokova, Ljudmila  konverentsil  
1.tund  11A/B  klass  Klassijuhatamine    klassijuhatajad
2.tund  4D  klass  Vene keel  306 kab  Raud, Anna
3.tund  4D  klass  Vene keel  306 kab  Dreval, Natalja
4.tund  5A  klass  Vene keel    Koju!
5.tund  5A  klass  Vene keel    Koju!
7.tund  12A  klass  Vene keel    Iseseisvalt
          
      Starsova, Jelena  konverentsil  
2.tund  6C  poisid  Kasitoo ja kodundus    õppereisil
3.tund  6C  poisid  Kasitoo ja kodundus    õppereisil
4.tund  7C  poisid  Kasitoo ja kodundus    Tarasevich, Sergey
5.tund  7C  poisid  Kasitoo ja kodundus    Tarasevich, Sergey
6.tund  8C  poisid  Kasitoo ja kodundus    Koju!
7.tund  8C  poisid  Kasitoo ja kodundus    Koju!
          
      Sepp Christi    
2.tund  11B  ruhm  Inimene ja oigus    Iseseisvalt
3.tund  11B  ruhm  Eesti keel    Iseseisvalt
6.tund  11A  ruhm  Eesti keel    Iseseisvalt
7.tund  11A  ruhm  Inimene ja oigus    Iseseisvalt
          
      Tarjan, Alevtina  õppereisil  
2.tund  8B  klass  Vene keel  302 kab  Tjuleneva, Julia
4.tund  5C  klass  Vene keel    Koju!
5.tund  5C  klass  Vene keel    Koju!
8.tund  11B  klass  Vene keel    Iseseisvalt
          
      Zjusko, Alevtina    
1.tund  6C  klass  Klassijuhatamine    õppereisil
2.tund  8A  klass  Klassijuhatamine  202 kab  Ostroverhova, Natalia
      1. tunni asemel    
3.tund  12A  klass  Matemaatika    Iseseisvalt
4.tund  9C  klass  Matemaatika  202 kab  Iakovleva, Evgeniia
6.tund  9D  klass  Matemaatika    Koju!
          
  4C  ruhm  Ljudvig, Veronika  2.-ks tunniks!  
  6D  klass  2.-ks tunniks!    
  8A  klass  2.-ks tunniks!    
  9A  klass  2.-ks tunniks!  tund oli 17.10.2017  
  9C  klass  2.-ks tunniks!    
  11A  klass  2.-ks tunniks!    
  12A  klass  2.-ks tunniks!    
          

      Moissejenko, Oksana    
6.tund  8A  klass  Kunst    Koju!
          
      Suvorova, Irina    
6.tund  12A  klass  Dokumendihaldus    Moodle keskkonnas

(19/10/2017   11:12:15)



1A klass

1B klass

1C klass

2A klass

2B klass

2C klass

2D klass

2E klass

3A klass

3B klass

3C klass

3D klass

4A klass

4B klass

4C klass

4D klass

4E klass

5A klass

5B klass

5C klass

5D klass

5E klass

6A klass

6B klass

6C klass

6D klass

7A klass

7B klass

7C klass

8A klass

8B klass

8C klass

9A klass

9B klass

9C klass

9D klass

10A klass

10B klass

11A klass

11B klass

12A klass

 

 

 © Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva