UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Keel                      
 

 

Kalendrit avama 

 

 



 

◊ Üldinfo › Meie saavutused › 2011.-2012. õppeaasta

2011.-2012. õppeaasta

  • 2012.a medalistid
  • Meid õnnitleb Eesti president
  • Robooti Tehnoloogiapäevad 16-15.04.12
  • Vabariikliku majandusolümpiaadi võit läks Narva! 01.04.2012
  • Majanduseõpetuse saavutused.
  • 26.01-15.02 online majanduse riigivõistlused.
  • Geograafia riigiolümpiaadi piirkondlik tuur. 1., 2. kohad.
  • Главный приз в республиканском конкурсе презентаций "What does solidarity mean for Estonia?"
  • Parim naisroll noorem vanusaste Katarina Küttis. Narva Laste Loomemaja 5 Vabariiklik kooliminiatuuride teatrifestival "Eralaška 2011"
  • Солдинаская гимназия получила международное признание
  • Inglise keele Ida-Virumaa maakondlik olümpiaad 5.koht (5B klass)
  • Inglise keele Ida-Virumaa maakondlik olümpiaad 5.koht (5B klass)
  • Inglise keele Ida-Virumaa maakondlik olümpiaad 5.koht (5B klass)
  • Narva linna inglise keele olümpiaad 5.koht (5B klass)
  • Narva linna inglise keele olümpiaad 1.koht (12A klass)
  • Narva eesti keele linnaolümpiaad 2.koht (4D klass)
  • Narva eesti keele linnaolümpiaad 1.koht (4C klass)
  • Narva eesti keele linnaolümpiaad 2.koht (4B klass)
  • Narva linna matemaatika olümpiaad 3.koht (3D klass)
  • Narva linna vene keele olümpiaad 10.koht (3D klass)
  • Narva linna matemaatika olümpiaad 7.koht (3D klass)
  • Narva linna vene keele olümpiaad 3.koht (3D klass)
  • Ida-Virumaa Pranglimise võistlused 1.koht (3D klass)
  • Ida-Virumaa Pranglimise võistlused 1.koht (3D klass)
  • Ida-Virumaa Pranglimise võistlused 1.koht (3D klass)
  • Ida-Virumaa Pranglimise võistlused 1.koht (3D klass)
  • Ida-Virumaa Pranglimise võistlused 1.koht (3D klass)
  • Eesti Pranglimise võistlused 2.koht (3D klass)
  • Eesti Pranglimise võistlused 2.koht (3D klass)
  • Eesti Pranglimise võistlused 2.koht (3D klass)
  • Eesti Pranglimise võistlused 2.koht (3D klass)
  • Eesti Pranglimise võistlused 2.koht (3D klass)
  • "Tere, euro" linnamäng 1.koht (3D klass)
  • "Tere, euro" linnamäng 1.koht (3D klass)
  • "Tere, euro" linnamäng 1.koht (3D klass)
  • "Tere, euro" linnamäng 1.koht (2D klass)
  • linnamäng "Учиться вместе…" 1.koht (3D klass)
  • Ida-Virumaa Pranglimise võistlused 1.koht (1A klass)
  • Ida-Virumaa Pranglimise võistlused 1.koht (1A klass)
  • Ida-Virumaa Pranglimise võistlused 1.koht (1A klass)
  • Ida-Virumaa Pranglimise võistlused 1.koht (1A klass)
  • Ida-Virumaa Pranglimise võistlused 1.koht (1A klass)
  • Eesti Pranglimise võistlused 2.koht (1A klass)
  • Eesti Pranglimise võistlused 2.koht (1A klass)
  • Eesti Pranglimise võistlused 2.koht (1A klass)
  • Eesti Pranglimise võistlused 2.koht (1A klass)
  • Eesti Pranglimise võistlused 2.koht (1A klass)
  • Городской конкурс переводчиков с эстонского на русский язык 2.koht (8A klass)
  • Конкурс фотографий ЭСТАПРЯЛ "А я ТАК изучаю русский язык!" 1.koht (12A klass)
  • Городской конкурс сочинений на тему "Закон, живущий в нас, называется совестью" 1.koht (11A klass)
  • Geograafia olümpiaadi piirkonnavoor 1.koht (7A klass)
  • Geograafia olümpiaadi piirkonnavoor 2.koht (8C klass)
  • Geograafia olümpiaadi piirkonnavoor 2.koht (9A klass)
  • Geograafia olümpiaadi piirkonnavoor 3.koht (9A klass)
  • Geograafia olümpiaadi piirkonnavoor 4.koht (9A klass)
  • Maastikumäng "Linn kui elukeskkond, Narva linna näitel" 3.koht (9A klass)
  • Maastikumäng "Linn kui elukeskkond, Narva linna näitel" 3.koht (9A klass)
  • Maastikumäng "Linn kui elukeskkond, Narva linna näitel" 3.koht (9A klass)
  • Maastikumäng "Linn kui elukeskkond, Narva linna näitel" 3.koht (9A klass)
  • Maastikumäng "Linn kui elukeskkond, Narva linna näitel" 3.koht (9A klass)
  • Maastikumäng "Linn kui elukeskkond, Narva linna näitel" 3.koht (9A klass)
  • Maastikumäng "Linn kui elukeskkond, Narva linna näitel" 3.koht (9A klass)
  • Maastikumäng "Linn kui elukeskkond, Narva linna näitel" 2.koht (7A klass)
  • Maastikumäng "Linn kui elukeskkond, Narva linna näitel" 2.koht (7A klass)
  • Maastikumäng "Linn kui elukeskkond, Narva linna näitel" 2.koht (7A klass)
  • Maastikumäng "Linn kui elukeskkond, Narva linna näitel" 2.koht (7A klass)
  • Maastikumäng "Linn kui elukeskkond, Narva linna näitel" 2.koht (7A klass)
  • Maastikumäng "Linn kui elukeskkond, Narva linna näitel" 2.koht (7A klass)
  • Maastikumäng "Linn kui elukeskkond, Narva linna näitel" 2.koht (7A klass)
  • Riiklikud majandusvõistlused, on-line Titan 2.koht (11A klass)
  • Riiklikud majandusvõistlused, on-line Titan 2.koht (11A klass)
  • Majandusolümpiaad, piirkondlik voor 2.koht (12A klass)
  • Majandusolümpiaad, piirkondlik voor 1.koht (11A klass)
  • Majandusolümpiaad, riiklik loppvoor 1.koht (11A klass)
  • Majandusolümpiaad, riiklik loppvoor 15.koht (12A klass)
  • Международная интернет-игра среди ассоциированных школ ЮНЕСКО "Наше достояние - 2012". 5.koht (9A klass)
  • Международная интернет-игра среди ассоциированных школ ЮНЕСКО "Наше достояние - 2012". 5.koht (9A klass)
  • Международная интернет-игра среди ассоциированных школ ЮНЕСКО "Наше достояние - 2012". 5.koht (9A klass)
  • Международная интернет-игра среди ассоциированных школ ЮНЕСКО "Наше достояние - 2012". 5.koht (9A klass)
  • Международная интернет-игра среди ассоциированных школ ЮНЕСКО "Наше достояние - 2012". 5.koht (9A klass)
  • Международная интернет-игра среди ассоциированных школ ЮНЕСКО "Наше достояние - 2012". 5.koht (9A klass)
  • Международная интернет-игра среди ассоциированных школ ЮНЕСКО "Наше достояние - 2012". 5.koht (9A klass)
  • Международная интернет-игра среди ассоциированных школ ЮНЕСКО "Наше достояние - 2012". 5.koht (10A klass)
  • Международная интернет-игра среди ассоциированных школ ЮНЕСКО "Наше достояние - 2012". 5.koht (10A klass)
  • Международная интернет-игра среди ассоциированных школ ЮНЕСКО "Наше достояние - 2012". 5.koht (10A klass)
  • Международная интернет-игра среди ассоциированных школ ЮНЕСКО "Наше достояние - 2012". 5.koht (11A klass)
  • Международная интернет-игра среди ассоциированных школ ЮНЕСКО "Наше достояние - 2012". 5.koht (11A klass)
  • Ida-Virumaa Pranglimise võistlused 4.koht (2B klass)
  • Ida-Virumaa Pranglimise võistlused 4.koht (2B klass)
  • Ida-Virumaa Pranglimise võistlused 4.koht (2B klass)
  • Ida-Virumaa Pranglimise võistlused 4.koht (2B klass)
  • Ida-Virumaa Pranglimise võistlused 4.koht (2B klass)
  • Eesti Pranglimise võistlused 3.koht (2B klass)
  • Eesti Pranglimise võistlused 3.koht (2B klass)
  • Eesti Pranglimise võistlused 3.koht (2B klass)
  • Eesti Pranglimise võistlused 3.koht (2B klass)
  • Eesti Pranglimise võistlused 3.koht (2B klass)
  • Городской конкурс "КЕНГУРЁНОК" 3.koht (2B klass)
  • linnamäng "Учиться надо весело, чтоб хорошо учиться" 1.koht (2B klass)
  • Городской конкурс "Животные рядом с нами" (фото и видео) 1.koht (2B klass)
  • Городской конкурс "Животные рядом с нами" (фото и видео) 1.koht (2B klass)
  • Городской конкурс "Животные рядом с нами" (фото и видео) 2.koht (2B klass)
  • Республиканский конкурс "Musta Draakoni Aasta tulemused" финалистка (2B klass)
  • Eesti Karikavõistluste finaal 2012, OLUSTVERE 8 (4).koht (2B klass)
  • Eesti Karikavõistluste finaal 2012, OLUSTVERE 8 (4).koht (2B klass)
  • Городской конкурс чтецов "Опять я ваш, о юные друзья!" 1.koht (5A klass)
  • Городской конкурс чтецов "Славим Пасху Христову!" финалисты (5A klass)
  • Республиканский конкурс чтецов басен 1.koht (8C klass)
  • "Городская игре по произведениям А.С.Пушкина для учащихся 5-х klassов." 2.koht (5 klass)
  • Городской Пушкинский конкурс, номинация "Поэт" 1.koht (11A klass)
  • Городской Пушкинский кокнурс, номинация "Художник" лауреат (11B klass)
  • Городской конкурс переводчиков с эстонского на русский язык лауреат конкурса в номинации "За лучший поэтический перевод" (9A klass)
  • Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 8.koht (5B klass)
  • Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 10.koht (6A klass)
  • Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 10.koht (6A klass)
  • Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 4.koht (8A klass)
  • Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 7.koht (7A klass)
  • Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 8.koht (7A klass)
  • Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 4.koht (9A klass)
  • Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 4.koht (11A klass)
  • XVIII Virumaa matemaatikavõistlus 12.koht (8A klass)
  • XVIII Virumaa matemaatikavõistlus 12.koht (8A klass)
  • XVIII Virumaa matemaatikavõistlus 12.koht (9A klass)
  • XVIII Virumaa matemaatikavõistlus 12.koht (9A klass)
  • XVIII Virumaa matemaatikavõistlus 17.koht (10 klass)
  • XVIII Virumaa matemaatikavõistlus 17.koht (11 klass)
  • XVIII Virumaa matemaatikavõistlus 17.koht (11 klass)
  • XVIII Virumaa matemaatikavõistlus 17.koht (12 klass)
  • Городской турнир по решению задач 4.koht (9A klass)
  • Городской турнир по решению задач 8.koht (7A klass)
  • Городской турнир по решению задач 8.koht (7A klass)
  • Городской турнир по решению задач 6.koht (6A klass)
  • Городской турнир по решению задач 7.koht (6A klass)
  • Fuusika olümpiaadi piirkonnavoor 4.koht (11A klass)
  • Fuusika olümpiaadi piirkonnavoor 5.koht (11A klass)
  • Fuusika olümpiaadi piirkonnavoor 7.koht (8A klass)
  • Fuusika olümpiaadi piirkonnavoor 8.koht (8A klass)
  • Fuusika olümpiaadi piirkonnavoor 10.koht (8A klass)
  • Ajaloo olümpiaadi piirkoonnavoor 10.koht (6A klass)
  • Ajaloo olümpiaadi piirkoonnavoor 7.koht (6B klass)
  • Ajaloo olümpiaadi piirkoonnavoor 6.koht (6C klass)
  • Ajaloo olümpiaadi piirkoonnavoor 1.koht (7A klass)
  • Ajaloo olümpiaadi piirkoonnavoor 2.koht (7A klass)
  • Ajaloo olümpiaadi piirkoonnavoor 3.koht (7A klass)
  • Ajaloo olümpiaadi piirkoonnavoor 4.koht (7A klass)
  • Ajaloo olümpiaadi piirkoonnavoor 8.koht (7C klass)
  • Ajaloo olümpiaadi piirkoonnavoor 4.koht (8C klass)
  • Ajaloo olümpiaadi piirkoonnavoor 2.koht (9B klass)
  • Ajaloo olümpiaadi piirkoonnavoor 3.koht (10A klass)
  • Ajaloo olümpiaadi piirkoonnavoor 6.koht (10A klass)
  • Ajaloo olümpiaadi piirkoonnavoor 2.koht (11A klass)
  • Городской фото- и видеоконкурс "Животные рядом с нами" 2.koht (9A klass)
  • Городской фото- и видеоконкурс "Животные рядом с нами" 3.koht (9A klass)
  • Narva linna matemaatika olümpiaad 1.koht (3C klass)
  • Narva linna matemaatika olümpiaad 7.koht (3C klass)
  • Narva linna matemaatika olümpiaad 7.koht (3C klass)
  • Narva linna vene keele olümpiaad 7.koht (3Cklass)
  • "Tere, euro" linnamäng 1.koht (3C klass)
  • "Tere, euro" linnamäng 1.koht (3C klass)
  • linnamäng "Учиться вместе…" 1.koht (3C klass)
  • Juhan Liivi etlusvõistlus 2.koht (8A klass)
  • "Tere, euro" linnamäng 1.koht (3B klass)
  • linnamäng "Учиться вместе…" 1.koht (3B klass)
  • Narva linna matemaatika olümpiaad 4 kl. 2.koht (4D klass)
  • linnamäng "Учиться вместе…" 1.koht (2D klass)
  • linnamäng "Учиться вместе…" 1.koht (2C klass)
  • Городская олимпиада по Изобразительному искусству "Соло для ZOO" 2.koht (11A klass)
  • Городской конкурс "КЕНГУРЁНОК" 1.koht (1A klass)
  • Bioloogia olümpiaadi piirkoonnavoor 6.koht (11B klass)
  • Bioloogia olümpiaadi piirkoonnavoor 7.koht (8C klass)

 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva