UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
 Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.+372 35 69560, e-post: sekretarsoldino.edu.ee 
 
ET
/
RU

◊ Üldinfo › Kontaktandmed › Õpetajad

Õpetajad

  Aine   Kl.
juh.
    Nimi
e-post
1.   Inglise ja saksa keelte õpetaja
  7.a     Olga Adam
Olga.Adamsoldino.edu.ee
2.   Bioloogiaõpetaja
  7.b     Valeria Aleksejeva
Valeria.Aleksejevasoldino.edu.ee
3.   Õpetaja-logopeed
      Natalja Bahhir
Natalja.Bahhirsoldino.edu.ee
4.   Sotsiaalpedagoog
  4.d     Tatjana Baikova
Tatjana.Baikovasoldino.edu.ee
5.   Eesti keele õpetaja
  4.a     Ljubov Belova
Ljubov.Belovasoldino.edu.ee
6.   Algklasside õpetaja
      Zinaida Belova
Zinaida.Belovasoldino.edu.ee
7.   Kehalise kasvatuse õpetaja
      Anastassia Bessonova
Anastassia.Bessonovasoldino.edu.ee
8.   Ajalooõpetaja
  6.c     Natalia Birsanova
Natalia.Birsanovasoldino.edu.ee
9.   Algklasside õpetaja
  1.a     Helena Bogatova
Helena.Bogatovasoldino.edu.ee
10.   Eesti keele õpetaja
      Kristiina Bogens
Kristina.Bogenssoldino.edu.ee
11.   Algklasside õpetaja
      Olesja Denisova
Olesja.Denisovasoldino.edu.ee
12.   Algklasside õpetaja
  5.d     Anna Dubtšak
Anna.Dubtsaksoldino.edu.ee
13.   Eesti keele õpetaja
      Julia Gnevaševa (lapsehoolduspuhkusel)
Julia.Gnevasevasoldino.edu.ee
14.   Matemaatika õpetaja
      Irina Gomzjakova
Irina.Gomzjakovasoldino.edu.ee
15.   Klassiõpetaja
      Darja Grigorjeva
Darja.Grigorjevasoldino.edu.ee
16.   Algklasside õpetaja
  2.a     Oksana Gukova
Oksana.Gukovasoldino.edu.ee
17.   Inglise keele õpetaja
  10.a     Olga Hmelkova
Olga.Hmelkovasoldino.edu.ee
18.   Matemaatika õpetaja
      Evgeniia Iakovleva (lapsehoolduspuhkusel)
Evgeniia.Iakovlevasoldino.edu.ee
19.   Inglise keele õpetaja
  6.a     Anna Ignatjeva
Anna.Ignatjevasoldino.edu.ee
20.   Bioloogiaõpetaja
      Rima Imaeva
Rima.Imaevasoldino.edu.ee
21.   Klassiõpetaja
  3.e     Jelena Jakovleva
Jelena.Jakovlevasoldino.edu.ee
22.   Eesti keele õpetaja
      Dina Jankovskaja
Dina.Jankovskajasoldino.edu.ee
23.   Matemaatika õpetaja
  7.d     Irina Kameneva
Irina.Kamenevasoldino.edu.ee
24.   Ukraina keele ja kirjanduse õpetaja
      Viktoriia Karmazina
Viktoriia.Karmazinasoldino.edu.ee
25.   Eesti keele õpetaja
      Sofja Kärsten
Sofja.Karstensoldino.edu.ee
26.   Psühholoog
      Svetlana Karzina
psuhholoogsoldino.edu.ee
27.   Ajalooõpetaja
      Tatjana Klimina
Tatjana.Kliminasoldino.edu.ee
28.   Algklasside õpetaja
  1.c     Marina Kostenkova
Marina.Kostenkovasoldino.edu.ee
29.   Klassiõpetaja
  1.b     Ekaterina Kravchenko
Ekaterina.Kravchenkosoldino.edu.ee
30.   Eesti keele õpetaja
      Julia Lillak
Julia.Lillaksoldino.edu.ee
31.   Inglise keele õpetaja
      Veronika Ljudvig
Veronika.Ljudvigsoldino.edu.ee
32.   Matemaatika õpetaja
      Niina Lozhkina
Niina.Lozhkinasoldino.edu.ee
33.   Inglise keele õpetaja
      Maria Lugina
Maria.Luginasoldino.edu.ee
34.   Algklasside õpetaja
  1.e, 2.e     Julia Malinova
Julia.Malinovasoldino.edu.ee
35.   Eesti keele õpetaja
      Alina Malkus
Alina.Malkussoldino.edu.ee
36.   Algklasside õpetaja
  3.f     Svetlana Masljonok
svetlana.masljonoksoldino.edu.ee
37.   Inglise keele õpetaja
  8.d     Darja Mazinskaja
Darja.Mazinskajasoldino.edu.ee
38.   Muusikaõpetaja
      Maria Minitš
Maria.Minitssoldino.edu.ee
39.   Kehalise kasvatuse õpetaja
      Julia Misnik
Julia.Misniksoldino.edu.ee
40.   Eesti keele õpetaja
  9.c     Oksana Moissejenko
Oksana.Moissejenkosoldino.edu.ee
41.   Füüsikaõpetaja
      Ljudmila Moškova
Ljudmila.Moskovasoldino.edu.ee
42.   Eesti keele õpetaja
  6.b     Jekaterina Nikolina
Jekaterina.Nikolinasoldino.edu.ee
43.   Matemaatika õpetaja
      Valentina Ognjova
Valentina.Ognjovasoldino.edu.ee
44.   Eesti keele õpetaja
  4.b     Julia Orekhova
Julia.Orekhovasoldino.edu.ee
45.   Eesti keele õpetaja
      Georgi Ostašov
Georgi.Ostasovsoldino.edu.ee
46.   Vene keele õpetaja
      Natalia Ostroverhova
Natalia.Ostroverhovasoldino.edu.ee
47.   Eesti keele õpetaja
  8.b     Alevtina Petrova
Alevtina.Petrovasoldino.edu.ee
48.   Algklasside õpetaja
  2.b     Tatjana Podpovedkina
Tatjana.Podpovedkinasoldino.edu.ee
49.   Abiõpetaja
      Darja Poskina
Darja.Poskinasoldino.edu.ee
50.   Tehnoloogiaõpetaja
      Aleksandr Putškov
Aleksandr.Putskovsoldino.edu.ee
51.   Abiõpetaja
      Ljudmila Ranneva
Ljudmila.Rannevasoldino.edu.ee
52.   Geograafiaõpetaja
  7.c     Natalia Rasstryguina
Natalia.Rasstryguinasoldino.edu.ee
53.   Klassiõpetaja
  8.f, 7.e, 7.f, 8.e     Nikolai Rastvorov
Nikolai.Rastvorovsoldino.edu.ee
54.   Vene keele õpetaja
  8.c     Anna Raud
Anna.Raudsoldino.edu.ee
55.   Keemiaõpetaja
      Ljudmila Rumjantseva
Ljudmila.Rumjantsevasoldino.edu.ee
56.   Eesti keele õpetaja
  5.b     Marina Säkki
Marina.Syakkisoldino.edu.ee
57.   Kehalise kasvatuse õpetaja
  11.b     Jelena Šapotšnikova
Jelena.Sapotsnikovasoldino.edu.ee
58.   Inglise keele õpetaja
  5.a     Svetlana Savitševa
Svetlana.Savitsevasoldino.edu.ee
59.   Eesti keele õpetaja
      Julia Semõnina
Julia.Semoninasoldino.edu.ee
60.   Inglise keele õpetaja
  8.a     Olga Shcherbinina
Olga.Shcherbininasoldino.edu.ee
61.   Muusikaõpetaja
      Ljudmila Shuleyko
Ljudmila.Suleikosoldino.edu.ee
62.   Ajalooõpetaja
  9.b     Tatjana Sile
Tatjana.Silesoldino.edu.ee
63.   Koreograafiaõpetaja
ringijuht
      Ljubov Skripnitšenko
Ljubov.Skripnitsenkosoldino.edu.ee
64.   Tehnoloogiaõpetaja
      Sergei Smirnov
Sergei.Smirnovsoldino.edu.ee
65.   Klassiõpetaja
      Arina Solovjova (lapsehoolduspuhkusel)
Arina.Solovjovasoldino.edu.ee
66.   Algklasside õpetaja
  3.a     Tatjana Sovetnaja
Tatjana.Sovetnajasoldino.edu.ee
67.   Käsitöö- ja kodunduse õpetaja
  4.c     Jelena Staršova
Jelena.Starsovasoldino.edu.ee
68.   Eesti keele õpetaja
  11.a     Irina Suvorova
Irina.Suvorovasoldino.edu.ee
69.   Vene keele õpetaja
      Alevtina Tarjan
Alevtina.Tarjansoldino.edu.ee
70.   Matemaatika õpetaja
      Elena Terukova
Elena.Terukovasoldino.edu.ee
71.   Kunstiõpetaja
      Olga Tihhonova
Olga.Tihhonovasoldino.edu.ee
72.   Algklasside õpetaja
  2.c     Margarita Titova
Margarita.Titovasoldino.edu.ee
73.   Vene keele õpetaja
  9.a     Julia Tjuleneva
Julia.Tjulenevasoldino.edu.ee
74.   Vene keele õpetaja
  10.b     Natalja Tšalõhh
Natalja.Tsalohhsoldino.edu.ee
75.   Eesti keele õpetaja
      Veronika Tšistjakova
Veronika.Tsistjakovasoldino.edu.ee
76.   Algklasside õpetaja
  3.b     Jelena Tvoronovitš
Jelena.Tvoronovitssoldino.edu.ee
77.   Huvijuht
      Natalja Varakina
Natalja.Varakinasoldino.edu.ee
78.   Kehalise kasvatuse õpetaja
      Vera Vasilieva
Vera.Vasilievasoldino.edu.ee
79.   Matemaatika õpetaja
  6.d     Jüri Vissarionov
Juri.Vissarionovsoldino.edu.ee
80.   Inglise keele õpetaja
  9.d     Natalja Vlasova
Natalja.Vlasovasoldino.edu.ee
81.   Keemia õpetaja
      Larissa Žarkova
Larissa.Zarkovasoldino.edu.ee
82.   Geograafiaõpetaja
  12.a     Veronika Zhurina
Veronika.Zhurinasoldino.edu.ee
83.   Vene keele õpetaja
  5.c     Larisa Zolotareva
Larisa.Zolotarevasoldino.edu.ee
84.   Eesti keele õpetaja
      Kristina Žukova
Kristina.Zukovasoldino.edu.ee

 


  ⛳ Narva Soldino Gümnaasium
  Tallinna mnt. 40, 21006 Narva
  Kooli registrinumber: 75026690

☎  +3723569560 (+372 3563080).  
✉  sekretar(α)soldino.edu.ee  
☸  www.soldino.edu.ee