S U L E A R V U T I K L A S S - 1 (15)   Print

 
Salasõna:   

 (для регистрации введите пароль)

04.05.20 - 10.05.20

  Esmaspäev - 04.05.20 Teisipäev - 05.05.20 Kolmapäev - 06.05.20 Neljapäev - 07.05.20 Reede - 08.05.20
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid
 08:05-08:50 1
 
 1
 
 1
 
 1
 
 1
 
 09:00-09:45 2
 
 2
 
 2
 
 2
 
 2
 
 10:00-10:45 3
 
 3
 
 3
 
 3
 
 3
 
 11:00-11:45 4
 
 4
 
 4
 
 4
 
 4
 
 12:00-12:45 5
 
 5
 
 5
 
 5
 
 5
 2B,  Podpovedkina T.,
IKT
 
 13:00-13:45 6
 
 6
 
 6
 
 6
 11,  Gomzjakova I.,
robootika
 
 6
 
 13:55-14:40 7
 
 7
 
 7
 
 7
 7-12,  Gomzjakova I.,
robootika
 
 7
 
 14:50-15:35 8
 
 8
 
 8
 10,  Gomzjakova I.,
robootika
 
 8
 7-12,  Gomzjakova I.,
robootika
 
 8
 

11.05.20 - 17.05.20

  Esmaspäev - 11.05.20 Teisipäev - 12.05.20 Kolmapäev - 13.05.20 Neljapäev - 14.05.20 Reede - 15.05.20
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid
 08:05-08:50 1
 
 1
 
 1
 
 1
 
 1
 
 09:00-09:45 2
 
 2
 
 2
 
 2
 
 2
 
 10:00-10:45 3
 
 3
 
 3
 
 3
 
 3
 
 11:00-11:45 4
 
 4
 
 4
 
 4
 
 4
 
 12:00-12:45 5
 
 5
 
 5
 
 5
 
 5
 2B,  Podpovedkina T.,
IKT
 
 13:00-13:45 6
 
 6
 
 6
 
 6
 11,  Gomzjakova I.,
robootika
 
 6
 
 13:55-14:40 7
 
 7
 
 7
 
 7
 7-12,  Gomzjakova I.,
robootika
 
 7
 
 14:50-15:35 8
 
 8
 
 8
 10,  Gomzjakova I.,
robootika
 
 8
 7-12,  Gomzjakova I.,
robootika
 
 8
 

18.05.20 - 24.05.20

  Esmaspäev - 18.05.20 Teisipäev - 19.05.20 Kolmapäev - 20.05.20 Neljapäev - 21.05.20 Reede - 22.05.20
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid
 08:05-08:50 1
 
 1
 
 1
 
 1
 
 1
 
 09:00-09:45 2
 
 2
 
 2
 
 2
 
 2
 
 10:00-10:45 3
 
 3
 
 3
 
 3
 
 3
 
 11:00-11:45 4
 
 4
 
 4
 
 4
 
 4
 
 12:00-12:45 5
 
 5
 
 5
 
 5
 
 5
 2B,  Podpovedkina T.,
IKT
 
 13:00-13:45 6
 
 6
 
 6
 
 6
 11,  Gomzjakova I.,
robootika
 
 6
 
 13:55-14:40 7
 
 7
 
 7
 
 7
 7-12,  Gomzjakova I.,
robootika
 
 7
 
 14:50-15:35 8
 
 8
 
 8
 10,  Gomzjakova I.,
robootika
 
 8
 7-12,  Gomzjakova I.,
robootika
 
 8