Aineõpetajate konsultatsioonipäevad ja kontrolltööde ümbertegemise päevad

Salasõna: 

 

Nr. Nimi Kab.nr. Ained Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
1.  Adam O. 103 Saksa keel
2.  Aleksandrova L. 104 Eesti keel 13:00 - 14:45 13:00 - 13:45 13:55 - 14:40 (9A klass)
3.  Aleksejeva V. 406 Bioloogia
4.  Bahhir N. 223 Logopeed
5.  Bahhir N. 220 Klassiõpetaja
6.  Bahramova I. 113 Eesti keel
7.  Belova Z. 221 Klassiõpetaja
8.  Belova L. 216 Eesti keel 13:00 - 14:00 13:00 - 15:00
9.  Belova Z. 221 Klassiõpetaja
10.  Birsanova N. 304 Ajalugu
11.  Bogatova H. 217 Klassiõpetaja
12.  Butkevitš A. 201 Inglise keel
13.  Dreval N. 314 Klassiõpetaja
14.  Dubtšak A. 316 Klassiõpetaja
15.  Fedorova T. 404 Matemaatika 14:50 - 15:35 (9A klass) 13:00 - 13:45 (4B klass) 08:05 - 08:50 (9A klass) 13:55 - 14:40 (6 klass)
16.  Gnevaševa J. 203 Eesti keel
17.  Gomzjakova I. 206 Matemaatika
  
  
18.  Gukova O. 222 Klassiõpetaja
19.  Hmelkova O. 409 Inglise keel 09:00 - 09:45 (12A klass) 14:50 - 15:30 14:50 - 15:30
20.  Iakovleva E. Matemaatika
21.  Ignatjeva A. 408 Inglise keel
22.  Imaeva R. 205 Bioloogia
23.  Jankovskaja D. 107 Eesti keel
24.  Kostenkova M. 219 Klassiõpetaja
25.  Kravchenko E. 311 Klassiõpetaja
26.  Krylov A. Inglise keel
27.  Laiksoo K. 101 Eesti keel
28.  Lend L. Inglise keel
29.  Lindlo K. 401 Eesti keel
30.  Ljudvig V. 301 Inglise keel
31.  Lozhkina N. 207 Matemaatika
32.  Lugina M. 221 Eesti keel
33.  Malinova J. 313 Klassiõpetaja
34.  Mazinskaja D. 407A Inglise keel
35.  Minitš M. 215 Muusika
36.  Moissejenko O. 101 Eesti keel 13:00 - 13:45 13:00 - 13:45
37.  Moissejev V. 001 Tööõpetus
38.  Moškova L. 305 Füüsika
39.  Okuneva T. 402 Eesti keel
40.  Orekhova J. 312 Eesti keel 13:00 - 13:45 13:00 - 13:45
41.  Ostašov G. 403 Eesti keel
42.  Ostroverhova N. 308 Vene keel
43.  Petrova A. 407 Eesti keel
44.  Podpovedkina T. 315 Eesti keel
45.  Rasstryguina N. 403 Geograafia
46.  Raud A. 303 Vene keel
47.  Rumjantseva L. 405 Keemia
48.  Sepp C. 208 Eesti keel
49.  Shcherbinina O. 301 Inglise keel  
50.  Shuleyko L. 215 Muusika
51.  Sile T. 102 Ajalooõpetaja
52.  Skokova L. 306 Vene keel
53.  Solovjova A. Eesti keel
54.  Sovetnaja T. 220 Klassiõpetaja
55.  Stepanova L. 309 Klassiõpetaja
56.  Suvorova I. 103 Eesti keel
57.  Syakki M. 401 Eesti keel
58.  Tarjan A. 302 Vene keel
59.  Tihhonova O. 307 Kunst
60.  Tikerpe A. 101 Eesti keel            

           
61.  Titova M. 310 Klassiõpetaja
62.  Tjuleneva J. 108 Vene keel
63.  Tvoronovitš J. 218 Klassiõpetaja
64.  Vlasova N. 301 Inglise keel
65.  Zhurina V. Geograafia
66.  Zjusko A. 202 Matemaatika
67.  Zolotareva L. 208 Vene keel