Aineõpetajate konsultatsioonipäevad ja kontrolltööde ümbertegemise päevad

Salasõna: 

 

Nr. Nimi Kab.nr. Ained Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
1.   .
2.  Adam O. 103 Saksa keel 13:55 - 14:40 13:55 - 14:40
3.  Aleksandrova L. Eesti keel 14:00 - 14:45 08:05 - 08:45 (9 klass)
kab.305
14:00 - 14:35
kab.401
4.  Aleksejeva V. 406 Bioloogia 14:00 - 15:30 14:45 - 15:30
5.  Bahhir N. 109 Klassiõpetaja
6.  Bahramova I. 113 Eesti keel 14:00 - 15:00 (8A klass)
7.  Belova L. 312 Eesti keel 14:00 - 15:00 14:00 - 14:45
8.  Belova Z. 216 Klassiõpetaja 13:00 - 15:00
9.  Bessonova A.
10.  Birsanova N. 109 Ajalugu 14:00 - 15:00
11.  Bogatova H. 217 Klassiõpetaja 13:00 - 13:45
12.  Butkevitš A. 201 Inglise keel 14:00 - 15:00 14:00 - 15:00
13.  Dubtšak A. 316 Klassiõpetaja 13:00 - 14:00
14.  Džalalov S. 221 Psühholoog
15.  Fedorova T. 404 Matemaatika 13:00 - 13:45 (4B klass) 13:00 - 14:40
16.  Gnevaševa J. 203 Eesti keel 08:00 - 08:50 (9B klass) 15:00 - 16:00 13:00 - 14:30
17.  Gomzjakova I. 206 Matemaatika 14:00 - 15:00 (11 klass)
  
  
13:45 - 15:10 (6 klass) 13:45 - 14:30 (8 klass)
18.  Gukova O. 222 Klassiõpetaja 13:30 - 14:30 (1A klass)
19.  Gurõljova L. Inglise keel 13:00 - 14:45 14:00 - 15:00
20.  Hmelkova O. 409 Inglise keel 14:50 - 15:30 09:00 - 09:45 (12A klass)
21.  Iakovleva E. 207 Matemaatika 13:00 - 15:35 13:55 - 15:30
22.  Ignatjeva A. 408 Inglise keel 14:00 - 15:00 14:00 - 15:00
23.  Imaeva R. 205 Bioloogia 14:00 - 15:00 14:00 - 15:00
24.  Jankovskaja D. 107 Eesti keel 13:00 - 15:00 13:00 - 15:00
25.  Kameneva I.
26.  Kostenkova M. 219 Klassiõpetaja 12:00 - 13:45 (3C klass)
27.  Kravchenko E. 311 Klassiõpetaja 13:00 - 14:00 (3B klass) 13:00 - 14:00 (3B klass)
28.  Laiksoo K. 101 Eesti keel 14:00 - 15:00
29.  Lend L. Inglise keel 14:00 - 14:45 09:00 - 09:45 (12A klass)
30.  Lillak J. Eesti keel 13:00 - 13:45 13:00 - 14:40
31.  Ljudvig V. 301 Inglise keel 14:00 - 15:00
32.  Lozhkina N. 207 Matemaatika 13:55 - 14:40 (12A klass) 13:55 - 14:40 (6B klass) 13:55 - 15:20
33.  Malinova J. 313 Klassiõpetaja 08:00 - 08:45
34.  Mazinskaja D. 104 Inglise keel 13:00 - 15:00 08:00 - 08:50 (9B klass)
raamatukogu
13:00 - 15:00
35.  Minitš M. 215 Muusika 13:00 - 14:30
36.  Moissejenko O. 307 Eesti keel
08:00-08:45 (9C klass)
14:00 - 14:45
37.  Moissejev V. 001 Tööõpetus 13:55 - 14:40
38.  Moškova L. 305 Füüsika 13:55 - 14:40 13:55 - 14:40
39.  Mussijenko J. Matemaatika 13:55 - 15:00 13:55 - 14:55 (10 klass) 13:00 - 15:00 (4 klass)
40.  Okuneva T. 402 Eesti keel 14:00 - 15:00
41.  Orekhova J. 312 Eesti keel 13:15 - 14:00 13:15 - 14:00
42.  Ostašov G. 403 Eesti keel
43.  Ostroverhova N. Vene keel 13:00 - 14:00 (1B klass) 13:00 - 14:40 14:00 - 14:45
44.  Petrova A. 407 Eesti keel 14:40 - 15:20 14:40 - 15:20 (9A klass) 13:00 - 13:45 (4B klass)
45.  Podpovedkina T. 315 Eesti keel 12:00 - 13:30 (1B klass)
46.  Postolenko M. Inglise keel 13:55 - 14:40 13:55 - 14:40
47.  Prussakov I. Kehaline kasvatus
48.  Rasstryguina N. 403 Geograafia 14:00 - 15:00 14:00 - 15:00
49.  Raud A. 303 Vene keel 14:00 - 14:30 14:00 - 14:30 13:00 - 14:45 (4C klass)
50.  Rumjantseva L. 405 Keemia 14:00 - 15:00 14:00 - 15:00
51.  Sepp C. 208 Eesti keel 14:00 - 15:00
52.  Shcherbinina O. 308 Inglise keel 13:00 - 14:40 (4A klass) 14:00 - 14:45 (9A klass) 
53.  Shuleyko L. 215 Muusika 14:00 - 15:00
54.  Sile T. 111 Ajalooõpetaja 14:00 - 15:00
55.  Solovjova A. 314 Klassiõpetaja 12:00 - 12:45 (3E klass)
56.  Sovetnaja T. 220 Klassiõpetaja 13:00 - 14:00 (2A klass) : - :00
57.  Stepanova L. 309 Klassiõpetaja 14:00 - 15:00 14:00 - 15:00
58.  Suvorova I. 103 Eesti keel 14:00 - 14:45 (10 klass) 14:00 - 14:45 (11 klass) 14:00 - 14:45 (12 klass)
59.  Syakki M. 401 Eesti keel 13:00 - 15:00 14:50 - 15:30 14:00 - 15:00
60.  Tarjan A. 302 Vene keel 13:50 - 14:20 13:50 - 14:30
61.  Tihhonova O. 307 Kunst 14:15 - 15:15 14:30 - 15:30
62.  Titova M. 310 Klassiõpetaja 13:30 - 15:00 (1C klass)
63.  Tjuleneva J. 304 Vene keel 14:00 - 14:45 (5 klass) 13:00 - 13:45 (4 klass) 14:00 - 14:45 (8B klass)
64.  Tšalõhh N. 306 Vene keel 13:55 - 14:40 (6A klass) 13:55 - 14:40
65.  Tvoronovitš J. 218 Klassiõpetaja 12:00 - 14:00
66.  Vlasova N. 301 Inglise keel 13:50 - 14:30
67.  Zhurina V. 102 Geograafia 14:00 - 14:45 14:00 - 14:45
68.  Zjusko A. 202 Matemaatika 13:00 - 14:40 (12 klass) 13:30 - 15:30
69.  Zolotareva L. 208 Vene keel 13:00 - 14:40 (2B klass) 08:00 - 08:45 (9A klass) 14:00 - 14:55
70.  Žukova K. 103 Eesti keel 13:55 - 14:40 13:55 - 14:40